Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Çilek Yediğini Görmek

Rüyada çilek yediğini görmek, kişinin rüyada gördüğü çilek, güzel kokan, hoş görünen ve tatlı bir özelliğe sahipse iyi haberlere müjde olarak görülür. Rüyayı gören kişinin çalışma hayatında çok önemli gelişmelerin olacağı ve bu vesileyle maddi anlamda büyük kazançlar elde edeceği şeklinde yorumlanır. Ayrıca iş hayatındaki olumlu gelişmelerin özel hayatına da yansıyacağı ve mevcut sıkıntılarından kurtularak mutlu günler yaşayacağına delalet eder. Bunun yanında rüyayı gören kişi bekar ise, yakın bir dönemde dünya evine gireceğine; rüya sahibi evli bir kimse ise, mevcut birlikteliğinde huzurlu bir geleceğinin olacağına işaret eder. Tüm bunların yanında rüyada görülen çilek, kötü bir görünüme ve nahoş bir kokuya sahipse eğer, kişinin iş hayatında sıkıntıların baş göstereceğine, maddi kayıplar yaşayacağına ve özel hayatında da buna benzer problemler yaşayıp kederli günler göreceğine işaret eder.

Rüyada Çilek Çiçeği Görmek

Rüyada çilek çiçeği görmek, rüyaya muhatap olan kadın bir kimse ise eğer, yakın zamanda hayırlı bir çocuğa hamile kalacağına işaret eder. İleride doğacak bu çocuğun hem kendisine hem de topluma faydalı olan, karakterli ve iyi bir insan olacağına,  yaptıklarıyla çevresinin övgüsünü ve takdirini kazanacağına delalet eder.

Rüyada Bir Sepet Dolusu Çilek Görmek

Rüyada bir sepet dolusu çilek görmek, büyük bir mirasın habercisi olarak ifade edilir. Kişinin yakında önemli bir zenginliğe ulaşacağına, bu sayede güçlü ve kudretli olacağına, ama aynı zamanda karakterli bir kişilik ve dürüstlüğü neticesinde çevresi tarafından sevileceğine delalet eder.

Rüyada Kırmızı ve Olgun Çilek Görmek

Rüyada kırmızı ve olgun çilek görmek, kırmızı renginden hareketle aşka, sevgiye ve mutlu olmaya işarettir. Ayrıca yeni ve güzel adımların atılacağını da ifade eder. Kırmızı çileğin yenildiği görülüyorsa eğer, dünya nimetlerinden bol ve bereketli bir şekilde yararlanacağına, aynı zamanda hane içinde mutlu günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Ekşi Çilek Yediğini Görmek

Rüyada ekşi çilek yediğini görmek, geçimini bir takım zorluklarla sağlayan kişileri işaret eder. Rüyayı gören kimsenin, zor şartlarda ama alın teriyle helal mal biriktirdiğini ve bunun bereketini göreceğini ifade eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz