Rüyada Dağa Çıkmak

Rüyada dağa çıkmak kişinin ticaret hayatında diğer tüccarlardan daha çok kazanacağına, her ne kadar ayağına bağ olmak isteyen kişiler olsa da eninde sonunda kazanca ulaşacağına delalet etmektedir. Öte yandan kendisinin çok büyük bir makam ve mevki elde ederek saygın bir kişilik olarak çevresi tarafından sayılan sevilen insan olacağına delalettir.

Rüyada Dağa Çıktığını Görmek

Rüyada dağa çıktığını görmek iş yaşamında çok büyük zaferler ve kariyer yolunda ilerlemeler kat edileceğine işaret eder. Rüyasında dağa çıkan kişinin çevresindeki kişiler tarafından parmakla gösterilen kişilerden biri olunarak akıl danışılan kişilerden birisi olacağına da hükmolunur.

Rüyada Karlı Dağa Çıkmak

Rüyada karlı dağa çıkmak kişinin azminin sonucu olarak çevresindekilerin alaya aldığı, küçümsediği konularda gerçekten de başarı elde edeceğine işaret eder. Bunun yanı sıra maddi anlamda da çok büyük kazançlar anlamına geliyor.

Rüyada Arabayla Dağa Çıkmak

Rüyada arabayla dağa çıkmak kişinin kısa sürede yönetici konumuna erişeceğine üstelik bunu elde ederken kesinlikle yorulmadan, beli bükülmeden bu makama ereceğine işarettir. Öte yandan rüyasında arabayla dağa çıktığını gören kişinin iş hayatında büyük işlerin bitiricisi olacağına ve bundan da hak ettiği yüksek komisyonu alacağına işaret edilir.

Rüyada Yeşil Dağa Çıkmak

Rüyada yeşil dağa çıkmak çevresine sürekli yardım eden, hayırlı işlerde yarışan kişi olunacağına işarettir. Ayrıca bu kişinin ettiği yardımların bu dünyada Allah tarafından ödüllendirilerek kesinlikle kişinin maddi açıdan çok büyük bereket ve izzet ikram sahibi kişilerden biri olacağına hükmedilmektedir.

Rüyada Çok Yüksek Dağa Çıkmak

Rüyada çok yüksek dağa çıkmak kişinin kariyerinde çoğu insanın gelmek isteyip de erişemediği vasfa ereceğine ve bu bakımdan da çok az insanın elde ettiği başarıyı elde edeceğine işaret eder. Bunun yanı sıra rüyada dağın zirvesinde olduğunu gören kişinin iş yaşamında da yönetici koltuğunda oturarak kendisinin sözü dinlenen ve iş arkadaşlarını yönlendiren sözüne kesinlikle itibar edilen kimselerden birisi haline gelineceğine her yönden işaret sayılmaktadır. Tüm bunlar da rüyada dağa çıkmanın her bakımdan hayırla yorumlanması sonucunu çıkarıyor.

Yorumları Göster (15)