Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek

Rüyada bekar birini hamile görmek, kısmet anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına, yakın zamanda evleneceğine ve çoluk çocuk sahibi olacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda karşınıza çıkacak fırsatla da tabir edilir. Rüya sahibi karşısına çıkacak fırsatları değerlendirirse büyük başarılar elde edecektir. Eğer rüyayı gören kişi bekarsa, hamile olduğunu ve buna rağmen doğuramadığını görürse kendisini sıkıntılı günlerin beklediğinin de habercisidir.

Rüyada Bekar Birinin Evlenmesi

Rüyada bekar birinin evlenmesi, karşı cinsle olan ilişkilere yorumlanır. Rüya sahibinin istediği biriyle evlenmesine veya o kişi ile evlilik adına bir adım atacağına işarettir. Bu rüya genellikle kişinin gönül ilişkilerine, aşk hayatına veya başından geçecek güzel bir evliliğe tabir edilir.

Rüyada Bekar Bir Kişi Görmek

Rüyada bekar bir kişi görmek, evlilik ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi ister kadın ister erkek olsun bekar birini görüyorsa yakın zamanda bir evlilik olayı yaşayacağına işarettir. Eğer rüya sahibi bekarsa kısa sürede evlenip mutlu bir yuva kuracağına tabir edilir. Rüyayı gören kişi evli olduğu halde bekar birini rüyada görürse ailesinden birinin evleneceğinin habercisidir.

Rüyada Bekar Bir Kadının Gelinlik Giymesi

Rüyada bekar bir kadının gelinlik giymesi, hayırlı ve güzel kısmetlere yorumlanır. Rüyayı gören kişinin karşısına yakın zamanda iyi bir kısmet çıkıp evleneceğine işarettir. Genellikle gelinlik, iyi haberler ve müjdeler alınacağı anlamına gelir. Bu rüya gelinlik giyen kadın için uzun zamandır beklediği ve sevineceği bir haber alacağının habercisi olarak da tabir edilir.

Rüyada Bekar Bir Kadının Doğum Yapması

Rüyada bekar bir kadının doğum yapması, o kadın için ferahlık ve rahatlama anlamına gelir. Bu rüya sıkıntı içinde olan ve yaşadığı üzüntülerden dolayı kahrolan kişilerin yakın zamanda tüm zorluklardan kurtulup huzurlu, mutlu ve güzel bir yaşama sahip olacağının alametidir.

Rüyada Evli Bir Kimsenin Kendini Bekar Görmesi

Rüyada evli bir kimsenin kendini bekar görmesi, ailesinden kimselerle sıkıntı yaşayacağının veya eşiyle bir konu yüzünden tartışmaya gireceğinin alametidir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

4 Yorumlar
 1. Fatih BÜLBÜL Yorumunda diyor ki;

  saat gece 12 gibi gece yarısı rüyamda sevdiğini gördüm hemen nette gezmeye başladım huzur siteniz açıldı camıma boş değilsiniz anladım gerçekten süpersiniz iyi yayınlar,

 2. Betül KINCIR Yorumunda diyor ki;

  onbeş dakika önce yatsı namazından sonra uykuya daldıktan sonra rüyamda doğum gördüm susadım girdim intenete isabet içeren yorumlarınız sunulunca cebime okuyacağım teşekkürler başarılısınız,

 3. Ceren HAZAR Yorumunda diyor ki;

  saat gece 03 15 gibi günü gece yarısından önce rüya yorumcusu sebepsizce neti açtım tasırımı hoş bu site görünce görüntüme düşünceli oldum iyiki varsınız bu kadar anlaşılır yazı diğer sitelerde yok ,

 4. Enes AKSU Yorumunda diyor ki;

  Çarşamba nedensiz bir biçimde rüyamda eski sevgiliyle cinsel ilişkiye girmek hayır olması için hemen internette gezdim iyi tabiri sadece bu sitede içerince tabletime sevdim doğru çıktı devamlı ziyaret edeceğim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com