Rüyada Çatlak Görmek

Rüyada çatlak görmek rüya sahibinin çabalarının neticesini alamayacağını işaret eder. Rüya sahibinin duvarda gördüğü çatlak rüya sahibinin nefsine hâkim olamayacağına işarettir. Rüyada çatlak görmek erkekler için eleme işarettir. Rüya sahibim bardakta bir çatlak görmesi ise evde yaşanacak huzursuzluğa ve evin bereketinin kaçmasına işarettir. Bardakta çatlak eve giren haram parayı simgeler. Tabakta çatlak ise evli olan rüya sahibinin evliliğinde beklediğini alamamaya mutlu olamamaya eşiyle sorunlar yaşamasına delalettir. Tabakta çatlak birliktelikte yaşanan hayal kırıklıklarını simgeler. Elde görülen çatlak rüya sahibinin çok çalışıp çaba göstererek hayallerine kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin vücudunda gördüğü çatlaklar ise aile içerisindeki sorunlara işaret eder. Rüya sahibinin eşi tarafından değer görmemesi ve çocuklarının sıkıntılı olduğuna işarettir. Ailesinden işittiği kötü sözler rüya sahibini üzecektir. Rüya sahibinin gördüğü çatlak toprak ise ülkece içine düşülecek kötü günlere işarettir. Çatlak toprak ülkede meydana gelecek kıtlığa, ekonomik ve sosyal sorunlara işarettir.

Rüyada Çatlak Yumurta Görmek

Rüyada çatlak yumurta görmek; rüyada çatlak görmek gibi hayırlı yorumlanmaz, çatlak yumurta moral bozukluğudur. Çatlak yumurta rüya sahibinin aile ve iş hayatında yaşanacak keyif kaçıran olaylara işarettir. Rüya sahibinin etrafında yer alan ve ikiyüzlü insanlar çatlak yumurtanın işaretlerinden biridir. Çatlak yumurta bazı tabirlerde de planlanmayan bir hamileliğin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Çatlak Bardak Görmek

Rüyada çatlak bardak görmek bekâr olan rüya sahibinin daha önce evlenmiş bir insanla olan beraberliğini ve evlenmesini işaret eder. Rüyada çatlak bardak gören rüya sahibi iş yaşamında gözünü açık tutarak gizlice çevrilen işleri açığa çıkartacak ve önlemlerini alarak yoluna çıkacak engelleri yok edecektir. Çatlak bardak aynı zamanda sağlıkta yaşanacak ufak sorunlara işarettir. Nazarında simgesi olan çatlak bardak ikiyüzlü insanlardan kurtulmayı da işaret etmektedir.

Rüyada Çatlak Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada çatlak görmenin psikolojik yorumu olarak rüya sahibinin ayrıntılı ve takıntılı bir kişi olması şeklinde yorumlanabilir. Rüyada çatlak görmek rüya sahibinin sürekli mutsuz olacak nedenler bulmasını ve bütüne odaklanamadığı için ayrıntılarda kaybolmasına işarettir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com