Rüyada Aşure Pişirmek

Rüyada aşure pişirmek; bolluğa ve kötülüklerden kurtuluşa işarettir. İlk aşure iyi insanların kötü insanlardan ayrıldığı, yepyeni bir yaşama başladıkları gün yapılmıştır. Rüya sahibinin yaşadığı yer çok kötü niyetli insanlarla doludur ve içi bunalmıştır. Ama tüm bu sıkıntılar geride kalıcak, kısa zamanda iyi insanların olduğu hayırlı bir yere taşınılacaktır. Tüm maddi ve manevi dertler geride kalıcaktır. Aşure berekettir. Rüyayı gören kişinin kazancı artacak, bu kazançtan faydalanan herkes mutlu olacaktır.

Rüyada Aşure Dağıtmak

Rüyada aşure dağıtmak; rüya sahibinin bulunduğu çevrelerde çok yardımsever olduğunu anlatır. Rüyada aşure pişirmek ve komşulara dağıtmak; rüyayı gören kişinin çok yakında büyük bir hayır işi yapacağını, bu hayırlı iş sonunda kazancına bolluk ve bereket geleceğine işarettir. Rüyada şekersiz aşure yapmak; kişinin kazancını çok zor şartlarda sağladığını, işinden dolayı yorgun ve bitkin düştüğünü ama kazancında bereket olduğunu gösterir. Rüya sahibinin kazancının çok olmasından dolayı çevresi tarafından kıskanıldığı anlamına da gelir.

Rüyada Aşure Gününü Görmek

Rüyada aşure gününü görmek; rüya sahibinin sıkıntılardan kurtuluşuna işarettir. Aşure günü tarihte pek çok önemli olayların yaşandığı bir gün olduğu için rüyayı gören kimse çok yakında unutamayacağı büyük bir olay yaşayabilir. Aşure günü aynı zamanda kıyametin kopacağı gün olması sebebiyle rüyayı gören kişinin karakterindeki kötü davranışlarını düzeltmesi gerekir. Aşure gününde rüyada aşure pişirmek; ölümün habercisi olduğundan rüya sahibi hayatına çeki düzen vermelidir. Rüyada aşure malzemesi görmek; yakın zamanda gerçekleşecek ve herkesi etkileyecek bir olayın süreç olarak başladığının habercisidir.

Rüyada Aşure Pişirmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada aşure pişirmenin psikolojik tabiri; rüyayı gören kişinin kafasının karışık ve çok düşünceli olduğunu gösterir. Rüyada aşure karıştırmak; rüya sahibinin herkese yardım etmek için çabaladığını ve omuzlarında büyük bir yük hissettiğini anlatır. Rüyada aşure pişirmek ve sevdiklerine dağıtmak, rüyayı gören kişinin kazancını arttırıp sevdikleriyle paylaşmak istediğine işarettir. Aşure ile ilgili rüyalar, yardımsever ve cömert kimselerin görebileceği türden rüyalardır. Sorumlulukları fazla olan genellikle ailenin geçimini sırtlanan kişilerin gördüğü bir rüyadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com