Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada kaplan görmek, rüya sahibinin kişilere karşı kin ve besleyen olan işçisini de acıkmayan patronu işaret eder. Rüyada görülen kaplan kendini herkesten üstün sayan, başkalarına karşı kibirli olduğunu gösterir. Ayrıca görülen kaplan büyük ve cüssesi var ise zengin bir erkek olduğu işaret eder. Rüyada kaplan görmek bireyin hayatı boyunca yaptığı hatalarından pişmanlık duyup yeni bir hayata başlamak için tövbe etmesi için işaret eder. Rüyada kaplan eti yemek rüya sahibinin hayatı boyunca bereket ve bolluğa gideceğine, olan mal varlığının artacağına delalet eder. Rüyada kaplan sütü görmek ise insanların kötülüğünden dolayı korktuğu ve bunun için mücadele etmeyi işaret eder. Rüyada kaplan tüyü görmek ise iş hayatınızda rakibinizden daha iyi kazanç veya bir mal elde edeceğinizi delalet eder. Ayrıca rüya sahibi kaplana bindiğini görürse olan ömrü güzel ve refah seviyesi çok rahatlayacaktır.

Rüyada Kaplan Sevmek

Rüyada kaplan sevmek, rüya sahibinin kendisinden korkulan, zor birine karşı iyi bir adım atarak o kişiye karşı anlaşabileceği gibi konuşmaya ve onun yanında olacağı işarettir. Rüyada yavru kaplan sevmek ise rüya sahibinin hayatında veya iş hayatında tecrübesiz bir kimseyi hayata dair hazırlamaya, onu eğitmeye ve bir meslek sahibi için hazırlamaya işaret eder. Rüyada Sibirya kaplanı sevmek, yaptığı ticaret işlerinde donanımlı bir kişiye karşılaşacağına ve onunla ortak kurma gibi merasimlerde bulunup onun liderliği sayesinde büyük bir ilerleme yaşayacağını delalet eder.

Rüyada Kaplan Beslediğini Görmek

Rüyada kaplan beslediğini görmek, rüya sahibi eğer yeni doğmuş bebek kaplan beslediğini görürse, hayatı boyunca istediği hayalini gerçekleştirmesi için zor adımlardan geçeceği ve bunun adımlar için daha sabırlı olup çevresi tarafından istediği hayali cesaret ve umudunu kıracak sözlere dikkate almamasını kendi yoluna devam etmesi gerektiğini işaret eder. Rüyada hasta kaplan beslediğini görmek, rüya sahibinin kimse tarafından yapılmayan bir meseleyi el atacağına ve yaptığı davranışın insanlara mesaj olarak gösterecektir. Rüyada yaralı kaplan beslediğini görmek rüya sahibinin çok dua aldığını ve iyi bir sevap işlediğini işaret eder.

Rüyada Kaplan Öldürmek

Rüyada kaplan öldürmek, rüya sahibi için hayırlı haberdir. Birey kendisi için çok önemli bir gelişme yapacaktır. Kendi işinde çok hayırlı iş yapacaktır ve herkes tarafından konuşulacaktır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Erdinç ÖZBAY Yorumunda diyor ki;

    Perşembe telefon sesiyle uykum bölününce rüyamda kefenli cenaze gördüm direk aramaya koyuldum güzel sayfanız çıkınca bilgisayarıma dikkatlice okudum admin sağol güzel sitesiniz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com