Rüyada Boş Beşik Görmek

Rüyada boş beşik görmek, kişinin içinde bulunduğu durumdan uzaklaşması, ayrılması anlamını taşır. Rüyada boş beşik gören kimse yeni bir eve taşınır ve yeni eşyalar alarak düzenini değiştirir. Rüya sahibi evli ise ve rüyasında gördüğü beşik boş ise evliliğinde sorunlar yaşayacağı; eğer bekarsa bir süre daha evlilik yolunda adım atmayacağı manasını taşır. Boş beşik çocuk sahibi olan kişiler için evladından ayrılmaya işaret eder. Bu kimselerin çocuklarının evlilik ya da okumak gibi bir nedenden dolayı evden uzaklaşacakları anlamında yorumlanır. Rüya, beşiğin içine bebek konduğunu gören kişi için hayırlı olur, bu rüyayı gören kimselerin evlilik yoluna gireceğine ya da çocuk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada beşik görmek, rüyada beşik gören kadınlar için, hayırlı bir talibi olacağı ve bu durumun evlilik ile nihayetleneceği şeklinde yorumlanır. Erkekler için bu rüya hayatta dayanıklı ve güçlü bir kişiliğe sahip olduğu şeklinde tabir edilir. Rüyada görülen beşik sallanıyorsa rüya sahibinin hayatında bir takım hareketli zamanlar geçireceği; eğer beşiği rüya sahibi sallıyor ve içinde bir bebek varsa bu, kişinin bir evladı olacağı anlamını taşır. Beşik kırılıyorsa hane içinde sorunlar yaşanacağı anlamına gelir. Eğer rüyasında kendisine hediye olarak beşik veriliyorsa, evlilik yoluna girileceği anlamındadır.

Rüyada Beşik Tamir Etmek

Rüyada beşik tamir etmek, hayırlara vesiledir. Rüya sahibinin evliliğindeki problemlerinin çabaları sayesinde düzeleceğine ve huzurlu bir evlilik ile hayatına devam edeceği anlamında yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören kimsenin çocukları ile ilgili güzel gelişmeler olacağı şeklinde de ifade edilir. Kişi, rüyasında beşik yapıyorsa yaşamında köklü değişiklikler olacağı, evlat edineceği ya da aile kuracağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Boş Beşik Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada boş beşik görmenin psikolojik tabiri, bu rüyayı gören kimse çocuk sahibi ise bu rüya onlara olan düşkünlüğünün göstergesidir. Rüyayı gören kişi evlenmemiş biriyse iç dünyasında alile kurma özlemi duyduğu anlamına gelir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com