Rüyada anlaşma yapmak

ANLAŞMA: Rüyada yapılan anlaşma, korkudan emin olmaya işarettir. Ayrıca sıkıntıdan sonra rahatlığa, hastalıktan sonra şifa bulmaya, bol rızka, bekar için evliliğe; namaz, oruç ve hayırlı işler yapmaya işarettir. Rüyada anlaşma yapmak, rüyada anlaşmaya imza atmak son derece güzeldir.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Ertuğrul YANIKOĞLU Yorumunda diyor ki;

    22 saat önce sessizce yurken rüyamda depremi hissettiğimi korktum gogla girdim güzel yazılarla dolu sayfanız çıktı teleffanuma farklıyım emeğinize saygı duyuyorum takipteyim,

  2. Deniz Berkay Yorumunda diyor ki;

    saat gece 03 15 sularında gece saatlerinde rüyamda tabut taşımak yüzümü yıkamadan bir çok site gezdim isabet içeren yorumlarınız sunulunca ekrana tekrar okudum insanlara yardımcı oluyorsunuz devamlı takip ediyorum,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com