Rüyada ambargoya maruz kalmak

AMBARGO: Rüyada ambargoya maruz kalmak, kişiye ulaşacak nimetleri kıskanan birine işarettir. Rüyada ambargoya maruz kalan kişi çevresine karşı önlem almalıdır.

Rüyada ambargo uygulamak, başkalarının işine karışmaya tabir edilir. Rüyada ambargoya uğramak ticari işlerinizde gözü olan kimseye tabir edilir.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

Rüyada ambargoya maruz kalmak konusunda aradığınız doyurucu bilgiyi makalemizde buldunuz mu? Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Rüyada ambargoya maruz kalmak konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Ecenur BÜGER Yorumunda diyor ki;

    iki saat önce ikindi vakitlerinde rüyamda kızının olduğunu gördüm hemen nette gezmeye başladım siteniz çıkınca arama sayfama tekrar düşündüm. iyiki varsınız iyi yayınlar,

  2. Berke ŞEN Yorumunda diyor ki;

    yatsı namazından önce sabahı rüyamda yaralı kedi gördüm sehven aramak istedim huzur kapısı sıtesinde hoşnut olarak görüntüme düşünceli oldum klavyenize sağlık bu kadar anlaşılır yazı diğer sitelerde yok ,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com