Rüyada tabut görmek

TABUT: Rüyada tabut görmek büyük araziye tabir edilir. Rüyada tabutun içinde olduğunu gören kimse zengin olur mala mülke kavuşur. Rüyada görülen tabut bazı tabirciler tarafından; geçici üzüntüye, hastalığa, derde yorumlanmıştır

Rüyada boş tabut görmek, hayalperest olmaya, boş işlerle uğraşmaya tabir edilir. Rüyada tabutun içindeki ölüyü görmek büyük zenginlik elde edileceğine işaret eder.

Rüyada görülen tabut; kırılmışsa yahut eskiyse maldan zarar edileceği anlamına gelir. Rüyada tabutu sırtlamak taşımak, bir yerden kalacak mirasa işaret eder.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com