Rüyada ambar görmek

AMBAR: Rüyada ambar görmek, kişinin iç alemindeki özelliklere işarettir. Rüyada ambara mal boşaltmak içsel değişimler yaşayacağınıza yorumlanır. Ambarda çalışmak, kişiliğinizle ilgili özelliklerin ön plana çıkartacağınıza tabir edilir.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Enes Ebrar Yorumunda diyor ki;

    62 saat önce birdenbire rüyamda evin sallandığını gördüm perdeleri açmadan search ettim isabetli rüya yorumunuz sununca elime boş boş değil insanlara yardımcı oluyorsunuz yorumlarınız isabetli teşekkürler,

  2. Behlül GÖKTEPE Yorumunda diyor ki;

    10 saat önce yalnız yatarken rüyamda altın almak bu mevsimde hyırdır inşallah diyerek cep telefonuma sarıldım arayınca direk sizin huzur kapısı çıktı açıldı teleffanuma farklıyım sayenizde çok mutlu oldum,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com