Rüyada akika kurbanı kesmek

AKİKA KURBANI: Rüyada Doğan bir çocuk için akika kurban kestiğini görse, Peygamberimizin sünnetine uyduğuna ve kayıp kimsenin bulunmasına, hastanın sıhhat bulmasına işarettir. Rüyada akika kurbanı kesmek son derece önemli hayırlara vesile olur.

Akika kurbanı nedir?
Akika kurbanı demek, çocuk nimetine karşılık, Allahü teâlâya şükretmek için hayvan kesmektir. Akika hayvanı, kurbanlık hayvanın şartlarını taşımalıdır.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ecem Aylin58 Yorumunda diyor ki;

    geçenlerde nedensiz bir biçimde rüyamda tanımadığın biriyle kavga ettiğimi gördüm hızla arama tuşuna bastım huzur siteniz açıldı cep telefonuma anladıkça okudum saygılar sık kullanılanlara sitenizi ekledim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com