Rüyada afyon (haşhaş) görmek

AFYON: Haşhaş bitkisinin afyonunu görmek, tembelliğe yorumlanır. Rüyada afyon keyif ehli olmaya işarettir. Rüyada afyon gören uyuşuk bir yaşam tarzına sahip olabilir. Rüyada afyon görenin bir an önce delaletten gafletten kalkması gerekmektedir.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Alper YAKUT Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 06 15 sularında yatsı namazından sonra uykuya daldıktan sonra rüyamda yazma gördüm perdeleri açmadan search ettim webiniz gelince cebime okuyacağım sayenizde içimi huzur kapladı yayın hayatınızda başarılar,

  2. Esra Pırıl Yorumunda diyor ki;

    saat gece 03 00 gibi kimse yokken rüyamda mutlu olmak gözümü açar açmaz aramaya başladım bu sayfanın altına gösterince cep telefonuma anladıkça okudum gerçekçisiniz sağlık afiyet diliyorum,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com