Rüyada afete uğramış yer gör­mek

AFET: Rüyada afete uğramış yer görmek, orada meydana gelecek sıkıntılara işarettir. Rüyada afete uğramış yer gördüyseniz güncel hayatınızda sıkıntılara karşı önlem almanız önerilir. Bu sıkıntılar hem maddi hemde manevi olabilir. Derdi veren Yüce Allahtır dermanıda ondan beklemek en hayırlı olandır.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.
Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ahmet Nuri Yorumunda diyor ki;

    onbeş dakika önce su içtim rüyamda cinsellik gördüm anında cepimi açtım girdim huzur kapısı sıtesinde hoşnut olarak cebime tekrar tekrar düşündüm best siniz bu kadar anlaşılır yazı diğer sitelerde yok ,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com