Rüyada afete uğramış yer gör­mek

AFET: Rüyada afete uğramış yer görmek, orada meydana gelecek sıkıntılara işarettir. Rüyada afete uğramış yer gördüyseniz güncel hayatınızda sıkıntılara karşı önlem almanız önerilir. Bu sıkıntılar hem maddi hemde manevi olabilir. Derdi veren Yüce Allahtır dermanıda ondan beklemek en hayırlı olandır.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.
Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

Sonuç: Rüyada afete uğramış yer gör­mek

Rüyada afete uğramış yer gör­mek hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta Rüyada afete uğramış yer gör­mek konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Ahmet Nuri Yorumunda diyor ki;

    onbeş dakika önce su içtim rüyamda cinsellik gördüm anında cepimi açtım girdim huzur kapısı sıtesinde hoşnut olarak cebime tekrar tekrar düşündüm best siniz bu kadar anlaşılır yazı diğer sitelerde yok ,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com