Her Sabah Okunacak Dua

Allah’ın varlığını sadece sabahları değil, günün her saati aklımızdan çıkarmamız gerekir. Gerek çalışma hayatının tempolu koşulları gerekse özel hayatımızın nimetleri ve koşturmaları bizi bazen ertelemeye itmektedir. Ne olursa olsun bizim kul olarak Allah ile aramızda ki bağ hiç kopmamalı. Her sabah uykudan uyandığımızda binlerce kez şükür etsek Rabbimiz’e azdır. İşte sözün tamda burasında her sabah okunması gereken duayı paylaşmak istiyorum sizlere. İnşallah her sabah unutmadan okur, daha neşeli, huzurlu bir güne bu dua ile başlamış olursunuz.

Her Sabah Okunacak Dua

Okunuşu: “Allahümme bike asbahna ve bike emseyna ve bike nehya ve bike nemutu ve ileykennuşur.”

Anlamı: “Allahım! Senin yardımınla sabaha girdik, senin yardımınla akşama kavuştuk, senin yardımınla diriliyor ve senin kudretinle ölüyoruz ve (kıyamette) varış sanadır.”  (Ebu Davud: 5067)

Her Sabah Okunacak Dua Dinle

Sonuç: Her Sabah Okunacak Dua

Her Sabah Okunacak Dua hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta Her Sabah Okunacak Dua konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

2 Yorumlar
  1. Ahmet AYDEMİR Yorumunda diyor ki;

    ( Senin ihtiyacın varken ) verebiliyorsan Allah’ın ayetinde söylediği o sarp yokuşu cikanlardan olursun.

  2. Büşra Berna Yorumunda diyor ki;

    Allah herkese işte böyle bir aile olmayı nasip etsin ❤️❤️

Yoruma kapalı.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com