Her Sabah Okunacak Dua

Allah’ın varlığını sadece sabahları değil, günün her saati aklımızdan çıkarmamız gerekir. Gerek çalışma hayatının tempolu koşulları gerekse özel hayatımızın nimetleri ve koşturmaları bizi bazen ertelemeye itmektedir. Ne olursa olsun bizim kul olarak Allah ile aramızda ki bağ hiç kopmamalı. Her sabah uykudan uyandığımızda binlerce kez şükür etsek Rabbimiz’e azdır. İşte sözün tamda burasında her sabah okunması gereken duayı paylaşmak istiyorum sizlere. İnşallah her sabah unutmadan okur, daha neşeli, huzurlu bir güne bu dua ile başlamış olursunuz.

Her Sabah Okunacak Dua

Okunuşu: “Allahümme bike asbahna ve bike emseyna ve bike nehya ve bike nemutu ve ileykennuşur.”

Anlamı: “Allahım! Senin yardımınla sabaha girdik, senin yardımınla akşama kavuştuk, senin yardımınla diriliyor ve senin kudretinle ölüyoruz ve (kıyamette) varış sanadır.”  (Ebu Davud: 5067)

Her Sabah Okunacak Dua Dinle

Her Sabah Okunacak Dua konusunda aradığınız doyurucu bilgiyi makalemizde buldunuz mu? Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Her Sabah Okunacak Dua konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

1 yorum
  1. Büşra Berna Yorumunda diyor ki;

    Allah herkese işte böyle bir aile olmayı nasip etsin ❤️❤️

Yoruma kapalı.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com