Güzel Ahlak Duası

Güzel Ahlak Duası Hakkında Bilgi

Müslümanlık ilk önce ahlaklı olmayı gerektirir. Ahlaklı olan kişi hayatta her zaman mutlu olacak ve kötülüklerden uzak duracak olan kişidir. Kişi ne kadar ahlaklı olmayı isterse istesin zaman zaman onu yoldan çıkaracak olan olaylarla karşı karşıya kalacaktır. İşte böyle durumlarda ahlakını kaybetme olasılığı da her zaman için vardır.

İnsanın ahlakını kaybetmemesi için etmesi gereken bir dua vardır. Güzel Ahlak Duası adını taşıyan bu dua kişinin ahlakını kaybetmemesi için sık sık Allah’a yakarışta bulunması gereken bir duadır. Bu duayı edenler Allah tarafından kendi ahlaklarının bozulmamasını ondan isterler. Karşılarına çıkan ve ahlaklarını bozmaya çalışan olay ya da kişilerden bu duayı ederek korunmayı beklerler.

Güzel Ahlak Duası Okunuşu

Allahümme kema hassente halki,fe hassin Hulki

Güzel Ahlak Duası Arapça Yazılışı

Güzel Ahlak Duası Türkçe Anlamı

Allah’ım Yaratılışımı güzel yaptığın gibi ahlakımı da güzelleştir.

Güzel Ahlak Duası Dinle

Güzel Ahlak Duası konusunda aradığınız doyurucu bilgiyi makalemizde buldunuz mu? Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Güzel Ahlak Duası konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

1 yorum
  1. Ali ÖZ Yorumunda diyor ki;

    Bunu duyduğumda çok hoşuma gitmişti 🤗🌼❤️

Yoruma kapalı.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com