Cübbeli Ahmet Hoca’dan koronavirüs duası! 132 kez okunması gerekiyor

Allah’a sığınmak ve dinin kalbi temizleme emirleri ile birlikte bedennin fiziki temizliğine de dikkat etmek gerekir öncelikle tedbirlerimizi alacağız ve İlim sahiplerine kulak vereceğiz nasıl bir fıkıh ile ilgili sorumuzu din alimine soruyorsak yani işin ehline aynı onun gibi işin ehli olan doktorların talimatlarına daha doğrusu Sağlık Bakanlığının ve Devletin verdiği talimatlara uymak gerekir. Allah Dua etmek için özel bir duadan ziyade verilen talimatları yapıp tevekkül etmek gerekir.

 ‘Bulaşıcı mikroplardan korunma’ duası

Cübbeli Ahmet Hoca’yı aradığını belirten Saygı Öztürk, yazısında şunları aktardı: Cübbeli Ahmet Hoca’nın gönderdiği duaların başında günde 132 kez okunması gereken ‘bulaşıcı mikroplardan korunma’ duası var. Sabah-akşam ayrıca bulunduğu her mekanda okuyana, oradan ayrılana kadar hiçbir şeyin zarar vermeyeceği ayrı bir dua yer alıyor. Sabah-akşam üçer kez okuyana hiçbir şeyin zarar vermeyeceği hadisten zikredilen dua da bulunuyor.

“Cübbeli Hoca’nın önerdiği duaları arasında”

Amansız dertlerin şifası için, özellikle bulaşıcı hastalıkların gitmesi için sıkça salavat okunması öneriliyor. ‘İlacı bulunmamış kötü hastalıklardan sığınma duası’nın yanı sıra, bulaşıcı virüslerin zararını def için her namazdan sonra üçer kez okuyana hiçbir mikrop bulaşmayacağı açıklaması da yer alıyor. Okuyan ya da abdestliyken üzerinde taşıyan kişiyi ve aile fertlerini bulaşıcı mikroplardan koruyan bir dua da Cübbeli Hoca’nın önerdiği duaları arasında.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Ayşe MECİT Yorumunda diyor ki;

    ama ne yapayım sensız olmuyorkı eyyy NEBI  acılsında yollar sana geleyım  asıpta collerı sana geleyım eyyy RESUL .tum dua   dostlarının dualarının kabul olması dılegyle ALLAH yardımcınız olsun dualar bızden karsılık yuce yaratıcımızdandır gunlerınız guzel   dualarınız kabul olsun ınsallah  KIRMIZI GULLER.selam ve dua ıle

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com