Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Kilise Görmek

Rüyada kilise görmek rüya tabircilerine göre oldukça hayırlı bir rüya olarak kabul edilmektedir. Kilise de dahil kutsal mekanları rüyasında gören kişi imanı bütün olarak adlandırılır ve aynı zamanda hayırlı haberler alacak demektir. Bu tür rüyaları görenlerin iyi huylu kimseler olduğu ve ağırbaşlı olgun tutumları ile çevreleri tarafından da çok sevildikleri ifade edilmektedir. Ayrıca bu rüya okul hayatını devam ettiren gençler için akademik başarıları da müjdelemektedir. İş hayatında olumlu gelişmeleri işaret eden kutsal mekanları rüyada görmek kişnin yüreğinin temizliği sebebi ile her alanda başarılı olacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Yapılan iyiliklerin ve sevapların daima geri döneceğini müjdeleyen bu rüya maddi anlamda sıkıntı çekilmeyeceğini de anlatmaktadır.

Rüyada kiliseye girmek 

Rüyada kiliseye girmek rüya sahibinin diğer kutsal mekanlara girmesi ile aynı şekilde yorumlanmaktadır. Yani bu rüya rüyada kilise görmek gibi hayırlı rüyalar arasında yer alır. Başarı, mutluluk ve maddi refahlık gibi olumlu gelişmelerin yaşanacağı şeklinde yorumlanırken aynı zamanda kişinin yüreğinin temiz masum ve iyi niyetli olduğunu da anlatmaktadır. Ayrıca bu rüyayı gören kişi ilim irfan sahibi kişiler ile çalışma şansı da bulacaktır. Kiliseye girip aynı zamanda dua ettiğini gören kişi ise etrafındaki düşmanlık yapan kimselerden yara almadan kurtulacak ve giriştiği her işte karşısına çıkan zorluklara rağmen alnının akı ile çıkacak demektir.

Rüyada kilise çanı duymak 

Rüyada kilise çanı duymak ile ilgili rüya rüyada kilise görmek ile ilgili rüyadan bir nebze farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyasında kilise çanını duyan kimse bazı istenmedik huylarından vazgeçilmesi için ikaz edilecek şeklinde yorumlanmaktadır. Yine de olumlu rüyalar arasında görülen bu rüya da hatırlatma sebebi ile kişinin kör noktalarını görmesine vesile olmaktadır. Üstelik bu hatırlatma sadece ikaz şeklinde değil kaybolan bir eşyanın yeri ile ilgili önemli bir durum için de geçerli olacaktır.

Rüyada kilise görmenin psikolojik yorumu 

Rüyada kilise görmenin psikolojik yorumu öncelikle kişinin zihinsel faaliyetleri ile alakalı bir durumdur. Bu rüyayı gören kişinin araştırmaya, öğrenmeye ve bilgiye açık ve hevesli olduğuna delalet etmektedir. Ayrıca manevi duyguların güçlü olduğuna dair de bir işarettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz