Büyü Yapılan Kişiye Okunacak Dua

Büyü, Allah (c.c.)’ın yasakladığı ancak eskiden günümüze birçok sapmış kişinin insanlara her konuda zarar vermek için yapmış oldukları bir uygulamadır. Kötü niyetli insanlar, genel olarak birilerini kendilerine bağlamak ya da insanların işlerine taş koymak için büyüye başvurmaktadır. Oldukça hızlı tesir eden bir uygulama olan büyü sonucunda insanlar kötü enerji ile karşılaşmaktadır.

Büyü tam olarak şeytan ve büyücü arasında yapılan bir anlaşmadan ibarettir. Bu nedenle de Allah (c.c.) büyüyü yapanın da yaptıranın da kendisine şirk koşmakla sorumlu tutmuş ve yine her ikisinin de ahirette cehennem azabından kurtulamayacağını bildirmiştir. Büyü yapılan kişi ise büyü tutmasın diye dua okuyarak, kötü enerjilerden korunabilmektedir. Bu hususta okunacak en güzel dua ise Ayet-el Kürsi’dir.

Ayet-el Kürsi, Medine’de inen Bakara suresi’nin 255. ayet-i kerimesidir. En büyük özelliği ise şeytan ve diğer kötü varlıkların şerrinden korumaktır. Aynı zamanda farz namazlarının ardından da okunmaktadır.

Büyü Yapılan Kişiye Okunacak Duanın Okunuşu

Büyü yapılan kişiye okunacak duanın okunuşu şu şekildedir:

Bismillahirrahmanirrahim,
Allâhü lē ilēhe illē hüvel hayyul kayyûm. Lē te’huzühû sinetüv-ve lē nevm. Lehû mē fis-semēvēti vemē fil ard. Menzellezî yeşfeu indehû illē biiznih. yağlemü mē beyne eydîhim vemē [k]halfehüm velē yühîtûne bişey’im-min ilmihî illē bimē şē’. Vesia kürsiyyu hüssemēvēti vel ard. Velē yeûdühû hifzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Büyü Yapılan Kişiye Okunacak Duanın Arapça Yazılışı

Büyü yapılan kişiye okunacak duanın Arapça yazılışı:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
اَللهُ لآ اِلَهَ اِلاَّ هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لاَ تَاْخُذُهُ سِنَةٌ وَلاَ نَوْمٌ لَهُ مَا فِي السَّمَوَاتِ وَمَا فِي اْلاَرْضِ مَنْ ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ اِلاَّ بِاِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ اَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِنْ عِلْمِهِ اِلاَّ بِمَا شَآءَ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَوَاتِ وَاْلاَرْضَ وَلاَ يَؤُدُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ

Büyü Yapılan Kişiye Okunacak Duanın Türkçe Anlamı

Büyü yapılan kişiye okunacak duanın Türkçe anlamı ise:

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın ismiyle. Allah’dan başka hiç bir ilah yoktur. O, daima yaşayan, daima duran, bütün varlıkları ayakta tutandır. O’nu ne gaflet basar, ne de uyku. Göklerdeki ve yerdeki herşey O’nundur. O’nun izni olmadan huzurunda şefaat etmek kimin haddine! Onların önlerinde ve arkalarında ne varsa hepsini bilir. Onlar ise, O’nun dilediği kadarından başka ilminden hiçbir şey kavrayamazlar. O’nun hükümdarlığı, bütün gökleri ve yeri kucaklamıştır. Her ikisini görüp gözetmek, ona bir ağırlık da vermez. O, çok yüce, çok büyüktür.

Büyü Yapılan Kişiye Okunacak Dua Dinle

https://www.youtube.com/watch?v=GUNZaN1kxQU


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

3 Yorumlar
  1. Enes ATCI Yorumunda diyor ki;

    Hocam Allah size hayırlı, sağlıklı, uzun ömür versin. Bizlerde ilminizden yararlanabildiğimiz kadar yararlanalım.. Allah ebeden razı olsun 🌸

  2. Begüm ARÇA Yorumunda diyor ki;

    ÇOK SEVDİĞİM ARKADAŞIMIN YUVASININ HUZURU İÇİN EŞİNİN ONU ÇOK SEVMESİ İÇİN LÜTFEN AMİN DEYİN

  3. Beyza ERYILMAZ Yorumunda diyor ki;

     ya rabbim…bizleri koru.en büyük korkum son nefesimde imansız gitmek beni bu korkumla sınav etme…karşıma öyle insanlar çıkar ki her an seni onlara anlatabileyim…içimde derinlerde sızlayan yaranın telafisini en kısa zamanda yapabilmeyi nasip et.sen o kadar büyük ve ulusun ki…seni o kadar çok seviyorum ki…benim arkadaşlarıma hidayet ver rabbim…seni bilip senin istediğin gibi yaşayamayan insanlara hidayet ver…senin sevgini tatmayanlara sevginin ateşini düşür ya rabbi.herkes senin sevgini tatsın rabbim.bugün benim doğum günüm.bana hayırlı geçecek uzun bir ömür verki….hep seni yaşayayım, senle olup insanlara seni anlatayım.amin….. ,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com