Rüyasında Arafat dağını görmek

ARAFAT DAĞI: Rüyada Mekke’de bulunan Arafat dağını görmek, kişinin tövbesinin kabulüne yorumlanır, Arafat dağını rüyada görmek; mertebenin artmasına ve hastanın şifa bulmasına işarettir.

Rüyada Arafat’ta vakfe yapmak, dostuna kavuşmaya ve düşmanına galip gelmeye işarettir.

Rüyasında Arafat dağını hac mevsiminde görenler hacı olmak yolunda büyük bir başarı kaydetmiştir.
Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.
 


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Ahmet BOZKUŞ Yorumunda diyor ki;

    sabah namazından önce gece yarısı rüyamda mantar yemek hayır olması için hemen internette gezdim huzur siteniz açıldı telfnuma beni tekrar düşünmeye sevketti siz çok iyisiniz yazılarınızı severek okuyorum,

  2. EYLÜL ÖZER Yorumunda diyor ki;

    Perşembe alarm sesiyle uyanınca rüyamda üzüm toplamak direk aramaya koyuldum huzur kapısı sıtesinde hoşnut olarak iphonumun ekranına boş laf yok iananamadım başarılar dilerim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com