Rüyada Yazı Okumak

Rüyada yazı okumak islami rüya tabirlerinde alınyazısı ile eş değer bir işarettir. Bu rüyayı gören kişinin alınyazısına yani kaderine karşı gelmeye çalıştığını ama bu konuda çaresiz kaldığını gösteren bir rüyadır. Bu rüyayı tam olarak yorumlamak için aynı zamanda yazının içeriğine de bakmak gerekmektedir. Rüyada görülen yazının içeriği ile ilgili detaylar hatırlanıyorsa ona göre tabir edilir. Eğer yazı hatırlanmıyorsa bu sefer resmi bir ihtar olarak görülen rüya ona göre bir tedbir alınması gerektiğini anlatacaktır. Resmi bir uyarı olarak kabul edildiği için hapis cezası gibi önemli bir tehlikenin yaşanabileceği de dikkate alınmalıdır. Yazı okumak bekar kişiler için ise daha farklı bir anlam ifade eder. Rüyada yazı okuduğunu gören rüya sahibi bekar ise yakın zamanda nikahlanacağı ile ilgili bir müjde olarak da kabul edilmektedir. Rüya gören kişi yaşı ermiş biri ise imanının güçleneceğini anlatmaktadır.

Rüyada yazı yazdığını görmek

Rüyada yazı yazdığını görmek ile ilgili olan bir görüntü rüya sahibinin araştırmaya bilgiye ve öğrenmeye meraklı bir kişi olduğunu gösterir. Bir kağıda yazı yazmak önemli bir haberdir. Rüyda yazı okumak içeriğinde olduğu gibi yazı hatırlanıyorsa o içeriğe göre yorumlanan bu rüya hatırlanmayan bir yazı da evlilik bir hukuki anlaşmaya atılan imza olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca bu rüya tapu ve miras ile ilgili durumları da işaret eder.

Rüyada yazılı bir kağıt bulmak

Rüyada yazılı bir kağıt bulmak yazının ne olduğuna dair bilgilere bakılarak tabir edilir. Yazının içeriği hatırlanmadığı takdirde ise devlet dairelerinden gelecek bir evrak olarak yorumlanmaktadır. Rüyada yazı okumak ile benzer bir anlamı olan bu rüyada resmi evraklar, hukuki işlemler ile ilgili haber veren bir rüya olarak kabul edilmektedir. Hapiste olan kişiler için de özgürlüğü müjdeleyebilecek kadar hayırlı bu rüya evlilik ve boşanma gibi resmi işlemlerin yaşanacağını da göstermektedir.

Rüyada yazı okumanın psikolojik yorumu

Rüyada yazı okumanın psikolojik yorumu sürekli yazı işleri ile uğraşan ve resmi kurumlarda çalışan kişilerin bilinçaltlarının yansıması olarak kabul edilmektedir. Ayrıca rüya sahibinin iletişim kurmak istediği bir kişi olduğuna dair de yorum yapılmaktadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

3 Yorumlar
 1. Ceylan ŞENAY Yorumunda diyor ki;

  geçen gün gördüğüm rüyamda bir defterdeki yazıları okuyordum ama ne okudumu hatırlamıyorum. bu konularda hassasım rüyamda ateş gördüm heyecanlandım girdim google a güzel sayfanız çıkınca telfnuma okudum ve doğruydu hayırlı işler ailecek sitenizden faydalanıyoruz,

 2. Erdinç Kayhan Yorumunda diyor ki;

  saat gece 02 00 gibi yorgun bir şekilde uyurkene rüyamda inek kovalamak konuşmadan telimi açtım sayfanız açılınca elime boş boş değil hayret içinde kaldım devam edin lütfen,

 3. Vusal Yorumunda diyor ki;

  Ben royada ev yaptiriyordum. Ev inshaat halinde idi. Duvarlarin birine “manipulyasiya !” yazilmishti. Shu royanin yorumu ne?
  Lutfen cevaplandirirmisiniz.
  P.S bir qiza qarshi gonulluyum, ama henuz gorushmedik.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com