Rüyada Yavru Kuş Görmek

Rüyada yavru kuş görmek, henüz daha olgunlaşamamış ve zaman isteyen bir işi ya da girişimi ifade etmektedir. Rüyayı gören kişi emek sarf ettiği bir iş için henüz daha tam olarak karşılık alamamış ancak bu emeklerinin karşılığını görmeye başlamıştır diye söylenmektedir. Rüyada yavru kuş görmek İslami açıdan ise rüyayı gören kişinin ruhani ve inanç açısından zayıf olduğuna, bununla beraber de korunma ihtiyacının olduğuna delalet etmektedir. İnançları bakımından henüz daha tam olarak olgunlaşamamış ve bu konuda daha fazla uğraş sarf etmesi gerektiğini göstermektedir.

Aynı zamanda rüyada yavru kuş görmek, gören kişiye küçük bir haber geleceğinin de ibaresidir. Bu haber küçük de olsa kişiyi oldukça mutlu edecektir. Bunun yanı sıra alınacak bir eşya ya da ziynetle de eşleştirilmektedir. Rüyada yavru kuş görmek, kişinin şu anki işinden ayrılarak kendi işini kurma aşamasına da girmesi için bir umut habercisi olarak yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, genel olarak rüyayı gören kişinin alacağı güzel ve hayırlı haberlere yorulmaktadır. Uzun zamandır beklenmiş olunan bir haber, güzel gelişmeler, miras gibi maddi ve manevi açıdan olumlu haberlerin alınacağı ve hastaların iyileşmesi anlamlarına da gelmektedir. Rüyasında kuş gören kimseler, uzun yıllardır görmedikleri kişiler ile görüşme, haberleşme ve konuşma imkanının bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Yavru Kuş Beslemek

Rüyada yavru kuş beslemek, rüya sahibinin işi veya başka bir konuda küçük girişimlerde bulunacağına işarettir. Yapmış olduğu girişimin sonucunu ise oldukça uzun bir süre sonra alacağına işaret ederken, aynı zamanda bu girişimin sonucunda son derece büyük kazançlar elde edeceğini göstermektedir. Rüyada yavru kuş görmek ve beslemek, bekarlar için evlilik ve evliler için de aileye katılacak yeni bir bebeğin müjdecisidir.

Rüyada Yavru Kuş Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada yavru kuş görmenin psikolojik tabiri olarak, zayıf ve güçsüz bir kişiliğe sahip olan kişilerin, genel olarak korunma içgüdüleri doğrultusunda bu rüyayı görebilmektedir. Genellikle bu kişiler, kendilerini savunamaz ve koruyamaz, ancak çok iyi kalpli ve saf düşünceye sahip kişilerdir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Burhan TAŞPINAR Yorumunda diyor ki;

    saat gece 12 gibi kimseye anlatamadığım rüyamda bıçaklandığını gördüm sehven aramak istedim sayfanız açılınca önüme düştüm. emek vermişsiniz. devamlı ziyaret edeceğim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com