Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Mezar Açmak

Rüyada mezar açmak, kişinin mevcut ikamet ettiği yerde ev sahibi olacağına delalet etmektedir. Rüya sahibinin alacağı evin büyüklüğü de açtığı mezarın şekline göre değişiklik gösterir; eğer insana rahatlık veren bir mezarsa büyük bir eve, gördüğü mezar iç daraltıcı bir şekildeyse dar ve küçük bir eve işaret eder.  Rüya sahibi kazdığı mezarı önemli bir dini şahsiyet için açıyorsa inançlarının derecesinin artacağına ve makamının yükseleceğine aynı zamanda önemli zatların izinde hayatını sürdüreceğine delalet eder. Ayrıca mezarı kazan kişi içerisinden değerli bir eşya çıkarırsa bir yakınının varisi olacağına işaret eder.

Rüyada Kendisi İçin Mezar Açtığını Görmek

Rüyada kendisi için mezar açtığını görmek, var olan ekonomik problemlerini aşarak mülk sahibi olacağına, eğer kendisi için açtığı mezara girdiğini görüyorsa kısmetinin açılarak evleneceğine delalet eder. Rüyaya muhatap olan kişi erkek ise, yaşadığı bir takım sıkıntılardan dolayı özgürlüğü elinden alınacak ve uzun süreli olmayan bir hapis hayatı geçirecek. Kişi açtığı mezarı kapatıyorsa eğer, uzun ve sıhhatli bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Mezar Kazıcı Görmek

Rüyada mezar kazıcı görmek, bu rüyaya muhatap olan kişinin değer verdiği ve saygı duyduğu birinin fikirlerini benimseyerek onun izinden hayatını sürdürmeye çalışacağına işaret eder. Ayrıca rüyada mezar kazıcı olarak görünen kişi din alanındaki önemli şahsiyetlerden birinin yerini tutmaktadır. Ayrıca rüyada gördüğü kazıcı ile muhabbet ediyorsa gerçek yaşamında da buna benzer bir olay yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Mezarlar Arasında Dolaştığını Görmek

Rüyada mezarlar arasında dolaştığını görmek, kişinin mevcut hayatında muhabbet ettiği ve içli dışlı olduğu bazı kimselerin kendisine bir yarar sağlamayacağına işaret etmektedir. Ayrıca kabirler arasında gezinen ya da içlerine girip çıkan kişinin özgürlüğünden mahrum olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Müslüman Mezarlığı Görmek

Rüyada Müslüman mezarlığı görmek, mevcut ülkenin askerlerini ve ordularını temsil ederken girdiği muharebelerden de başarıyla çıkmasına delalet etmektedir. Rüya sahibi Müslüman olmayan kişilere ait mezarlar görüyorsa eğer, bu da toplumda bozgunluk çıkarmak isteyen hilekar bir kişinin varlığına işaret etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz