Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Kızarıklık Görmek

Rüyada kızarıklık görmek kişinin dertlerini, kederlerini hep içine attığından gelen günlerin gidenden hiçbir farkı olmadığına sürekli asabi, sinirli ruh haline sahip olduğuna işarettir. Öte yandan rüyasında kızarıklık durumuyla karşı karşıya kalan kimsenin kendi içine kapanacağı, dışarıdan tamamen kendini soyutlayacağı zamanların kendisini beklediğine delil kabul edilmektedir. Bunun yanı sıra kişinin evli olması durumunda ailesinden, evlatlarından da uzak durarak herkesi kendisinden soğutmaya başlayacağına delalet eder. Rüyada kızarıklık görmenin bir diğer yorumu da kişinin adeta buluttan nem kapar hale geleceğine ve her şeye karşı bir küslük, alınganlık göstereceğine delalet eder.

Rüyada Deride Kızarıklık Görmek

Rüyada deride kızarıklık görmek hastalığa işaret eder. Kişinin kendisini yatağa mahkum etmeyecek derecede dahi olsa hastalıkla karşı karşıya kalacağına ve bu durumun hem iş yaşamını hem de özel yaşamını alt üst ederek ailesinde sorunlarla karşı karşıya kalacağına işaret kabul edilmektedir. Öte yandan sürekli işinden kaytaracağına, izne çıkarak işine sürekli ara vereceğine ve bu durumun da patronlarının gözüne batmasından ötürü iş yeriyle problemler çıkabileceğine rivayet olunmaktadır. Eğer rüyasında bacaklarında kızarıklık görüyorsa aileden birinin hastalık yaşayacağına ve bu durumdan çok büyük üzüntü duyulacağına delil kabul edilir. Bununla beraber kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına da işaret sayılır. Fakat rüyasında ellerinde kızarıklık gören rüyayı görenin anne tarafından birisinin kötü haberini alacağına delil kabul edilir.

Rüyada Gözlerde Kızarıklık Görmek

Rüyada gözlerde kızarıklık görmek tarafsızlığı ilke edinmiş bir kişinin artık bu huyundan vazgeçerek adam kayırma, torpil, rüşvetçilik gibi kötü alışkanlıklar kazanacağına delalet kabul edilir. Öte yandan rüyasında gözlerinin ateş gibi kızardığını gören kişinin özel hayatında da ailesiyle sürekli tartışarak onlarla sorunlar yaşayacağına, onlarla sürekli çatışma içerisinde olması nedeniyle sorunları çözmede sürekli engellerin kendisini bekleyeceğine delalet kabul edilmektedir.

Rüyada Kızarıklık Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada kızarıklık görmenin psikolojik yorumu panik atak hastalığının belirtisi olarak kabul edilir. Kişinin en basit olayları dahi abartarak soğukkanlı olamamasının sonucu olarak bilinçaltına yerleşip rüyasında karşısına çıkması şeklinde uzmanlarca yorumlanan bir rüyadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz