Rüyada Uzamak

Rüyada Uzamak rüya sahibinin uzun zamandır hayal kurduğu ve bir türlü ulaşamadığı şeylere ulaşacağına ve maddi manevi olarak rahat ereceğine işaret eden bir rüyadır. Rüyada uzadığını gören rüya sahibi onu sıkan tüm sıkıntılarını, sorunlarını teker teker çözecek ve alacağı mutlu haberlerle uzun zamandır süren sıkıntılı ruh halinden kurtulacaktır. Rüyada uzadığını gören rüya sahibi yakın zaman içerisinde sağlık sorunlarından kurtulup sıhhati yakalayacaktır. Rüyada uzamak rüya sahibine parasal ve ruhsal bir dinginlik sağlayacaktır.

Rüyada Boyun Uzaması

Rüyada boyun uzaması rüya sahibinin etraf tarafından sevilip sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına işaret eder. Rüyada boyunun uzadığını gören rüya sahibi emek verip, sabır göstererek elindeki işi en iyi şekilde ortaya çıkaracaktır. Yakın çevresinin ve akrabalarının desteğini alan rüya sahibi sıkıntılı ve stresli günleri geride bırakacak ve yeni bir hayata adım atacaktır. Rüyada boyunun uzadığını gören rüya sahibi kendisine zarar veren ve onu aşağı çeken kişileri hayatından çıkartacak ve manevi anlamda bir rahatlama yaşayacaktır.

Rüyada Boyun Uzadığını Görmek

Rüyada boyun uzadığını görmek rüya sahibinin cana yakın ve yardımsever tavırlarıyla çevresinin gönlünü kazanacağına işaret eder. Rüya sahibi çevresindekilere yardımcı olacak ve onların mutluluğunu sağlayacaktır. Rüyasında boyunun uzadığını gören rüya sahibi hayallerini gerçeğe çevirmek için çaba sarf edecek ve gerek iş gerek özel hayatındaki gerginlikten uzaklaşmak için kısa bir tatile çıkacaktır.

Rüyada Saçı Uzamak

Rüyada saçı uzamak Rüyada uzamak gibi rüya sahibi için iyiye işarettir. Rüyada saçının uzadığını gören rüya sahibi özgüvenini kazanacak ve maddi manevi rahatlığa erişecektir. Yeni fırsatlarla karşılaşıp bunları değerlendiren rüya sahibi bu fırsatlar sayesinde her gün daha iyiye yol alacak ve daha da rahatlayacaktır.

Rüyada Sakalı Uzamak

Rüyada sakalı uzamak rüya sahibinin her zaman destek gören biri olduğuna işaret eder. Yardımsever olan rüya sahibi yaptığı iyiliklerin karşılığını çevresinden ona duyulan sevgi ve saygı olarak alacaktır.  Rüyada sakalı uzayan rüya sahibi kazasız belasız hayatını sürmeye devam ederken, kötü insanları yanından uzaklaştırmaktadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Cennet HACIAHMETOĞLU Yorumunda diyor ki;

    Pazar heyeceanlandım rüya da kedi gördüm ses çıkarmadan telefonumu açtım başladım tabir aramaya huzur siteniz açıldı telime okuyorum iananamadım bu kadar anlaşılır yazı diğer sitelerde yok ,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com