Rüyada Tanıdık Erkek Görmek

Rüyada tanıdık erkek görmek, kişinin alacağı hayırlı haberlere işaret eder. Rüya sahibinin yakını olan bir kişiden hayırlı bir yardım alacağı anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin evinde bereket ve bolluğun artacağına da dalalettir. Rüyayı gören kişi kadınsa ve gördüğü kişi kocasıysa iyi bir haber alacaktır. Eğer rüyada görülen erkek aile fertlerinden biriyse Allah katında dualarının kabul olacağına yorumlanır. Bu rüyada kişi görülen tanıdık erkeğe sırtını dönerse hayatındaki arkadaşlarını kaybedip yalnız kalır ve kendisine yapılan iyiliklere yüz çevirerek çok zor duruma düşer. Rüyada görülen tanıdık erkek çirkin bir kişi ise rüya sahibinin kötü bir haber alacağına da tabir olunur.

Rüyada Çok Sayıda Tandık Erkek Görmek

Rüyada çok sayıda tanıdık erkek görmek, Allah katında rahmete erişecek kimselere yorumlanır. Rüyayı gören kişi görülen tanıdık erkeklere bir şey verdiğini görürse hayırlı işlerle uğraşacağının, yoksullara ve düşkünlere yardım eden biri olacağının alametidir. Eğer rüya sahibi görülen erkeklerden bir şey aldığını görürse zor durumunda kaldığı zaman kendisine bir yardım eli uzanacağına tabir olunur.

Rüyada Erkek Görmek

Rüyada erkek görmek, kişinin kazancının artacağına yorumlanır. Rüya sahibinin hayırlı adımlar atacağına ve yaptığı işlerin bereketli olacağına işaret olup kazancının artacağı ve zengin bir hayat süreceği anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada görülen erkek kendini genç göstermeye çalışıyorsa rüyayı gören kişinin itibar kaybedeceğine işarettir. Eğer görülen kişi kendini daha yaşlı göstermeye çalışıyorsa itibarının yükseleceği ve daha saygı gösterilen bir kimse olacağına tabirdir.

Rüyada Tanınmayan Bir Erkek Görmek

Rüyada tanınmayan bir erkek görmek, rüyayı gören kişinin iyi haberler alacağına işarettir. Rüya sahibi sıkıntılı olduğu bu dönemlerde uzaktan gelecek hayırlı bir haberle rahatlar ve mutlu olur. Rüyada tanınmayan bir erkek görmek, kişinin karşına güzel iyi bir iş fırsatı çıkacağına ve bu fırsatı kaçırmayacağı anlamına da gelir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Aytennur TOPRAKCI Yorumunda diyor ki;

    Cumartesi kimse yokken rüyamda cin musallat olması dişlerimi fırçalamadan tabir aramaya başladım iyi tabiri sadece bu sitede içerince arama sayfama tekrar düşündüm. hayırla kalın yazılarınızı severek okuyorum,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com