Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Şişmanlamak

Rüyada şişmanlamak, rüyaya muhatap olan kişinin çalışma hayatında atacağı adımlar ve önüne gelen fırsatları değerlendirmesi neticesinden büyük bir gelir edeceğine, bu sayede yanında bulunan insanların çoğalarak geniş bir çevreye sahip olacağına yorulur. Hayır ve güzellik gözetilerek yapıldığı takdirde iş yaşamından başlamak üzere pek çok alanda bereketli ve bol kazançlara sahip olacağına delalet eder. Ayrıca kişinin yaşamında yeni kapılar açılacağına, böylelikle refah seviyesinin artarak mutlu olacağına işaret eder. Kişi rüyada anormal derecede aşırı şekilde şişmanladığını görüyorsa eğer bu da zenginlik ve bolluğa yorulur.

Rüyada Kilo Aldığını Görmek

Rüyada kilo aldığını görmek, mutlu ve ferah günlerin habercisidir. Kilo aldığını gören kişinin hayatında güzel olaylar gerçekleşir, istediklerine ulaşır ve geçmişte çektiği sıkıntılardan unutarak huzurlu bir ömür geçirir.

Rüyada Şişman Birini Görmek

Rüyada şişman birini görmek, rüyayı gören kişinin önündeki engellerin ortadan kalkacağına, sağlık ile ilgili var olan sıkıntılarının dineceğine ve maddi anlamda rahatlığa ereceğine delalet eder. Kişinin hayatında kendisini tedirgin eden ve yaşam sevincini azaltan tüm problemlerinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Zayıflamak

Rüyada zayıflamak, şişmanladığını gören bir kişiye yapılan yorumların tam aksi yönündedir. Rüyada zayıfladığını görenin hayatının birçok alanında sıkıntıların baş göstereceğine, maddi anlamda büyük bir çıkmaza gireceğine ve sosyal yaşamında da iyi şeyler olmayacağına işaret eder. Rüya yorumlayanların şansızlık ve kısmetsizlik olarak adlandırdığı rüyalardandır.

Rüyada Zayıflamak Güzelleşmek

Rüyada zayıflamak güzelleşmek, kişi zayıfladığını gördüğü rüyada aynı zamanda bunun sonucunda güzelleştiğini ve eskiye nazaran daha iyi bir duruma geldiğini görüyorsa, bu onun için hayırlı haberler geleceğine işarettir. Kendisini güzel göstermeyen fazlalılarından kurtulduğunu görerek hayatındaki engellerin ortadan kalkarak rahata ve feraha ereceğine alamettir.

Rüyada Aşırı Zayıflamak

Rüyada aşırı zayıflamak, rüyayı gören kişi kendisini anormal bir şekilde zayıflamış ve sağlık açısından problem oluşturacak bir seviyeye gelmiş şekilde görürse eğer, bu onun olumsuz bir takım işlerle karşılaşacağına alamettir. Yaşamında beklemediği problemlerin ortaya çıkacağına üst üste gelen kötü haberlerin işlerini daha kötü duruma getireceğine ve özellikle maddi anlamda dara düşeceğine delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz