Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Kayalık Görmek

Rüyada kayalık görmek, sağlam karakterli, güçlü kuvvetli, içinde merhamet duygusu taşımayan bir kişiye işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören kimse azimli, çalışmayı seven, başına gelebilecek her türlü güçlüğü yenebilecek kuvvette bir insan olarak nitelendirilir. Kişi bu özellikleri sayesinde yaşamı boyunca mutlu ve sağlıklı olacak anlamındadır. Çalışma hayatında kazancının çok olması ve mevcut işinde yükselmesi olarak yorumlanır. Başka bir yorum ise kişinin çevresindeki kötü insanların varlığı şeklindedir. Etrafında güvenilmez, çirkin işlere bulaşmış kişilerin olduğuna delalet eder. Bu kişiler yüzünden rüya sahibinin başının ağrıyacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kayalık Dağ Görmek

Rüyada kayalık dağ görmek, rüya sahibi ya da çevresindeki biri, insan sevmeyen ve insanlardan uzak durmaya gayret eden kimse olarak tanımlanır. Çevresindekilerle iletişim kurmaktan kaçınan böyle kimseler, etrafındaki kişilere kaba davranmayı tercih ederler manasına gelir. Ayrıca ısız, sapa, yaşamın olmadığı bir yer anlamına da gelir.

Rüyada Kayalık Tırmanmak

Rüyada kayalık tırmanmak, rüya sahibinin çok önemli ve zor bir işte muvaffak olacağı anlamını taşır. Çevresindeki insanlar tarafından başarısı karşılığında iltifatlar alacak ve saygı görecek manasındadır.

Rüyada Kayaların Koptuğunu Görmek

Rüyada kayaların koptuğunu görmek, bir kimsenin liderliğinde toplanmış tehlike arz eden insan topluluğu manasına gelir. Neden toplandıklarının bile farkında olmayacak kadar cahil ve kışkırtmalarla tehlikeler saçacak kadar düşüncesiz hareket eden kimselere delalet eder.

Rüyada Dağ Görmek

Rüyada dağ görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin güzel karakterine, başarılı iş hayatına işaret eder. Bu kimse insanlara merhamet gösteren, yardımda bulunmak için hazırda bekleyen, mütevazı davranışları ile dikkat çeken birisi olarak tanımlanır. Ayrıca çevresine yaklaşımından dolayı her zaman insanlar tarafından takdir göreceği manasını taşır. Rüyasında dağ gören kişi yaptığı işlerde başarılı olur ve çalışma hayatında yüksek mevkilere ulaşır.

Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyasında dağa tırmandığını gören kişiyi güçlü karakter sahibi, biri olarak yorumlanır. Rüya sahibi hayatında yaptığı her işte kazanmaya mahkûmdur. Çünkü sağlam karakteri ve güçlü önsezileri sayesinde, girdiği en zor işten bile başarıyla çıkacak kadar sabırlı ve metanetli bir insan olduğu şeklinde yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz