Rüyada Silgi Görmek

  1. Rüyada Silgi Görmek

Rüyada silgi görmek, bu rüyayı gören yani rüya sahibinin kendini eleştirdiğine, yaptığı yanlışları tekrar yapmadığına, akıllı ve mantıklı bir kişiliğe sahip olduğu tabir edilmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin güzel huylara sahip olduğunu, kimsenin hatalarını yüzüne söylemediği gibi, tam tersine sevdiği kişilerin kusurlarını örtmeye çalışan bir kişi olduğunu işaret eder. Geçmişi unutmaya ve yeni bir başlangıç yapmaya işaret edebilir.

  1. Rüyada Silgi Aldığını Görmek

Rüyada silgi aldığını görmek, bu rüyayı gören kişinin çevresinde, yanlışlarını kendisini üzmeyecek şekilde, yapıcı bir şekilde gösteren, ve onları düzeltmesi için destekleyen kişilerin var olduğunu işaret etmektedir. Bu kişi, büyük ihtimal rüyayı gören kişinin aile büyüğü olarak yorumlanmaktadır.

  1. Rüyada Silgi Yediğini Görmek

Rüyada silgi yediğini görmek, bu rüyada silgi yediğini gören kişi her kimse, o kişinin birçok yanlışı görmezden gelerek, insanların üzülmesini, kırılması ve kendini kötü hissetmesini istemeyen, ve bu nedenle birçok şeyi içine atan yani önemsemeyen bir kişidir. Buradan, bu rüyayı gören kişinin ayıp örten biri olduğu sonucuna ulaşılabilmek mümkündür.

  1. Rüyada Silgi Kaybettiğini Görmek

Rüyada silgi kaybettiğini görmek, rüya sahibinin sabır ve anlayış olarak sona gelmesine (tükenmesine) ve nazarında tüm kredisini yitirmesine neden olan kişiye sesini yükselterek, isyan edip içini dökerek, içindeki her şeyi açık açık açıkladığını tabir etmektedir.

  1. Rüyada Silgi Kalem Görmek

Rüyada silgi kalem görmek, bu rüyayı gören kişinin, “Birlikten kuvvet doğar” mantığına göre ilerleyerek zor iş ve kötü günlerde bazı kişilere destek olmasına ve bu konuda da destek bekleme olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin, sevdikleri için büyük fedakârlıklar yapacak, onların istediği gibi onlarla birlikte hareket edebilecek seviyede alçak gönüllü ve iyimser olduğu sonucuna ulaşılabilmektedir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Deniz KORKMAZ Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 06 00 gibi alarmın sesiyle gözlerimi açınca rüyamda ağlayarak konuşmak gördüklerime yorum aramak için nette araştırma yaptım huzur kapısı rüya tabirleri gelince karşıma düşüncelere daldım hayırla kalın bu kadar anlaşılır yazı diğer sitelerde yok ,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com