Rüyada Saat Almak

Rüyada saat almak, rüyasında saat aldığını gören kişi, iş ve aile hayatı doğrultusunda oldukça güç durumlarla karşılaşacağına ancak bu durumlar için önceden önlem alması durumunda sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına rivayet etmektedir. Rüyasında saat aldığını gören kişi aile hayatında ya da iş hayatında üstesinden gelmesi zor olan ve kendini çok büyük zarara uğratacak olaylarla karşı karşıya geleceği söylenmektedir. Bu sıkıntılı ve üzücü olaylardan ise daha önce almış aldığı önlemler sayesinde kurtulabilecektir.

Rüyada Saat Aldığını Görmek

Rüyada saat aldığını görmek, rüyada saat almak ile aynı anlama gelen bu rüyada, rüya sahibi iş hayatında olumsuz olaylar ile karşı karşıya gelecektir. Bu olaylar kendisini son derece fazla yıpratacak ve yoracak şeklinde yorumlanır. Normalde var olan sorunların üzerine yeni sorunlar eklenmesi sonucunda çözülmesi zor hale gelen sorunlarını ise daha önce almış önlemle kurtarabilecek olan rüya sahibi, aynı zamanda iflasın eşiğine kadar gelecek şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada Saat Hediye Almak

Rüyada saat hediye almak, rüya sahibi iş hayatında karşılaştığı sorunlarını sevdiği insanların yardımı neticesinde def edebilecek şeklinde yorumlanır. Bu sayede rüya sahibinin büyük başarılar elde edeceğine ve hayırlı işler sonucunda yaşadığı sorunlardan kurtularak mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada Saat Satın Almak

Rüyada saat satın almak, iş hayatında büyük sorunlar yaşayan rüya sahibi, rüyada saat almak ile ilgili yapılan yorumda olduğu gibi çevresindeki insanların yardımı ya da kendisinin almış olduğu önlemler sayesinde çok güzel işler başararak bu sıkıntılardan kurtulacak şeklinde yorulur.

Rüyada Ölüden Saat Almak

Rüyada ölüden saat almak, rüya sahibinin iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntılar doğrultusunda birinden yardım isteyeceği ancak bu kişinin kendine değer vermemesi sonucunda herhangi bir yardımca bulunmayacağını ve aksine bu sıkıntıları körükleyeceğine delalet eder.

Rüyada Çalar Saat Almak

Rüyada çalar saat almak, iş hayatı esnasında yaşamış olduğu sorunlar ve sıkıntılar nedeni ile artık bıkkınlık duymaya başlamış ve işinden bıkma noktasına gelmiş olan rüya sahibinin, mevcut işinden ayrılarak kendine yeni, mutlu olabileceği bir iş arayışına girdiğini alamet eder.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Berkay TÜTÜNCÜOĞLU Yorumunda diyor ki;

    Perşembe gece namazına kalkmadan önce rüyamda yılan sokması aniden laptopumu açtım isabet içeren yorumlarınız sunulunca iphonumun ekranına çok düşündüm çok iyisiniz devamke,

  2. Ece YAKUT Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 05 45 gibi gece saatlerinde rüyamda vajina gördüm önce bilgisayarımı açtım başladım aramaya güzel yazılarla dolu sayfanız çıktı önüme okudum thank you dikkatli yazılarınızı okuyacağım,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com