Rüyada Şahin Görmek

Rüyada şahin görmek, rüyaya muhatap olan kişinin çalışma hayatında hızlı bir yükseliş yaşayarak makamının yükseleceğine işaret eder. Bu yükselişin ve mevki artmasının yanında kişinin hoşgörüsünün ve vicdani yönünün zayıflayacağına yorulur. İş yaşamındaki yükselişinin getireceği parasal refah ve güç ile kişinin kalbinin iyice katılaşacağını ve insani olarak gerileyeceğini ifade eder. Maddi gücün vereceği his ile insanlara katı davranan ve kötü muamele eden aynı zamanda bu yaptıklarından vicdani bir rahatsızlık duymayan kişiye dönüşeceğine işaret eder.

Rüyada Şahin Yavrusu Görmek

Rüyada şahin yavrusu görmek, rüyada şahin görmek durumunun başlangıç hali olarak nitelendirilebilir. Kişinin makam ve mevki sahibi olmak için yeterli olgunluğa ve yeteneğe sahip olmadığı, bu yüzden çalışma hayatındaki amaçlarını gerçekleştirmesi için biraz daha zamana ihtiyacı olduğu, bu durumu göz önüne alarak sabırlı olması gerektiği ifade edilir.

Rüyada Şahin Tutmak

Rüyada şahin tutmak, kişinin hayatında gerçekleşecek güzel gelişmelere işaret eder. Rüyada şahini tutan kimsenin attığı adımlar ve yaptığı işler neticesinde çevresinde büyük bir itibar kazanacağı ve saygınlık göreceği ifade edilir. Bunun yanında insanların kendisine duyduğu saygının, sahip olduğu variyet sayesinde olduğuna yorulur.

Rüyada Şahin Öldürmek

Rüyada şahin öldürmek, rüyaya muhatap olan kişinin hayatında var olan kötü gözlü insanlardan, arkasından konuşanlardan,  elindeki varlığına sahip olmak isteyen yakınlardan ve iş hayatında kendisinin yükselmesini istemeyen çalışanlardan kurtulacağına ve bu alanlarda rahata kavuşacağına delalet eder. Kişinin, hayatındaki bu engelleri bertaraf ederek amaçlarını daha kolay ve daha çabuk bir şekilde gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Şahin Görmek

Rüyada beyaz şahin görmek, rüyayı görenin yaptığı bir takım işler neticesinde çevresinden büyük övgü alacağı, insanların takdirle karşılayacağı ve toplumun saygısını kazanacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca attığı adımların güzel ve hayırlı olması nedeniyle de insanların kendisine hayranlıkla yaklaşacaklarına delalet eder.

Rüyada Ölü Şahin Görmek

Rüyada ölü şahin görmek, kişinin yaşamındaki bir takım engellerin ve problemlerin ortadan kalkarak feraha ereceğine, mutlu ve huzurlu bir ömür geçireceğine delalet eder.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com