Rüyada Pansuman Görmek

Rüyada pansuman görmek kişinin herhangi bir menfaat gözetmeksizin sırf Allah rızasını gözeterek birilerine yardım etmesinin Allah tarafından mükâfatlandırılacağına işaret kabul edilmektedir. Bunun yanı sıra rüyasında pansumanla ilgili herhangi bir durumu gören kişinin eğer ailesinde sakat, yaşlı kimseler var ise bunların da şifa bulacaklarına delalet kabul edilir. Bunun yanı sıra kişinin kendisinin hiç de beklemediği mucizevi olayların içerisine girerek bunun bir sonucu olarak maneviyatının birden bire artarak kendisini uhrevi konularda daha çok bulacağına işaret sayılır. Eğer rüyayı gören kişi yakın bir zamanda sevgilisinden ayrılmışsa bunun kendisi için hayırlı olduğu ve yakın zamanda bunun yerine tertemiz, saliha bir kadınla yeniden aşk yaşayacağını gösterir.

Rüyada Pansuman Yapmak

Rüyada pansuman yapmak kişinin hayırlı işlere girişerek çokça kişilerden hayır duası alacağına işaret etmektedir. Rüyasında tanıdığı bir kişiye pansuman yaptığını gören kimse o kişiye borç vererek o kişiye yardım edeceğine yorumlanır. Fakat tanımadığı bir hastaya pansuman yapıyor olarak gördüğü zaman çevresinde bulunan yoksul ve gariban kimselere karşı duyarlı hale geleceğini ve onlara her fırsatta yardımsever olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyasında pansumanın nereye yapıldığı da ayrıca İslam alimleri tarafından yorumlanıyor. Nitekim rüyasında hastanın ayağına yapılan pansumanın rüyayı görenin yolculuğa çıkacağına işaret sayılırken ayağa yapılan pansumanın ise kişinin feraha ereceği ve içini kemiren kuruntuların artık sona ereceğine rivayet olunmaktadır.

Rüyada Pansuman Yaptırmak

Rüyada pansuman yaptırmak kişinin çeşitli nedenlerle mutlu olacağına işaret eder. Eğer bu rüyayı gören kişinin uzun süredir çocuğu yoksa yakın bir zamanda eşinin bir bebek dünyaya getirerek onu çok mutlu edeceğine, kendisine hediye alınarak hiç beklemediği bir anda sürpriz yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Pansuman Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada pansuman görmenin psikolojik yorumu kişinin yalnızlıktan kurtulmak ve çevresindeki insanlar tarafından takdir edilmek, beğenilmek anlamına yorumlanır. Öte yandan kişinin çevresindeki yoksul kimselere karşı daha duyarlı biri haline geleceği ve onlara her fırsatta mutlaka yardım elini uzatacağı anlamlarına da gelivermektedir. Kendisini refah ve huzur dolu günlerin beklediğine rivayet olunmaktadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. SALİH SAMİ Yorumunda diyor ki;

    ikindi namazından sonra susadım rüyamda saç boyatmak hayır olması için hemen internette gezdim webiniz gelince cebbime sevindirdiniz beni siz çok iyisiniz devamke,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com