Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Öldürülmek

Rüyada öldürülmek, rüya sahibi için hayırlı işlerin habercisidir. Kişinin hayatının güzelleşeceğine ve iyiliklerle rastlayacağına delalet eder. Rüya sahibi rüyasında tanıdık bir kişi tarafından öldürülürse o kişi tarafından gerçek hayatta ondan yardım alacaktır. Aldığı yardım sayesinde bir işini halledecektir. Ayrıca bu rüya kişinin hayatında sakin ve sağlıklı bir yaşam yaşayacağını haber etmektedir.

Rüyada Öldürülmek İstendiğini Görmek

Rüyada öldürülmek istendiğini görmek, rüya sahibinin hayatında hayırla karşılaşacağını haber etmektedir. Rüya sahibinin çektiği zor zamanların artık daha da kolaylaşarak hayatına huzurlu devam edecektir.

Rüyada Öldürülmek İçin Kovalanmak  

Rüyada öldürülmek için kovalanmak, rüya sahibinin gerçekten hayatta güvende olduğuna, yaşadığı bazı sıkıntı ve problemler varsa işlerinin daha iyi gideceğine ve huzurlu bir yaşama doğru gittiğine yorumlanır.

Rüyada Öldürülmeye Çalışılmak

Rüyada öldürülmeye çalışılmak, rüya sahibinin gerçek hayatta insanlar tarafından çok sevildiğini işaret eder. Rüya sahibi çevresini tarafından çok iyi özelliklere sahip olduğu bu yüzdende çevresi tarafından takdir edildiğini delalet eder.

Rüyada Vurularak Öldürülmek

Rüyada vurularak öldürülmek, rüyayı gören kişi vurulduktan sonra kalbi hızlı şekilde atıyorsa bir kara aşka tutulacağına işaret eder.

Rüyada Kör Kurşunla Öldürülmek

Rüyada kör kurşunlar öldürülmek, rüya sahibinin yakın bir zamanda tehlikeyle karşı karşıya geleceğini işaret etmektedir. Yakın zamanda ki yaşadığınız olayları dikkatle bakmanız gerekmektedir. Sizi ilgilendirmeyen konulara bulaşmamanız gerekir. Ayrıca çevreniz tarafından size edilen lafları bu zamanlarda aldırmamanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada Aileden Biri Tarafından Öldürülmek

Rüyada aileden biri tarafından öldürülmesi, rüya sahibinin hayatında çok büyük değişime gideceğini işaret eder. Ailenizden biriyle birlikte hayatınızda başarılı bir döneme gireceksiniz. Birlikte hareket etmeyle birlikte huzurlu bir yaşama gideceğinizi işaret eder.

Rüyada Açık Alanda Öldürülmek

Rüyada açık alanda öldürülmek, rüya sahibinin belli bir topluluk yerinde yapacağı konuşmanın sevilmeyeceğini işaret etmektedir. Bu durumu aşmak için kendini daha çok geliştirip nerede eksik yaptığınızı bulmanız gerekir. Bu durum karşısında yaşadığınız korkuyu atlatmak için kendinizle mücadele etmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz