Rüyada Lağım Görmek 

Rüyada lağım görmek rüyanın gidişarına ve farklı unsurlara göre değişse de genel anlamda olumlu olarak yorumlanmayan rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin bir süre sonra sıkıntı ve kederli günler yaşayacağını gösterir. Bu rüya hem manevi hem de maddi anlamda kayıp anlamına da gelmektedir. Ayrıca kısa süreli bir hastalık yaşanması da muhtemeldir.

Rüyada lağım faresi görmek

Rüyada lağım faresi görmek gerçek hayatta tiksinti yaşatacak bu durumun tam tersi bir anlama gelmektedir. Çünkü bu rüya mutluluk, neşe ve müjdeli haber şeklinde yorumlanmaktadır.  Ayrıca genel anlamda fare görmek zihni kurcalayan bir durumu da anlatır. Herkesten saklanan bir sırrın zihni çeşgul etmesi rüyada fare görme şeklinde bilinçaltından yansıyacaktır.

Rüyada lağım çukuruna düşmek 

Rüyada lağım çukuruna düşmek ise rüyada lağım görmek ile farklı anlama gelir. Bu rüyayı gören kişinin kısa sürede eline maddi olanaklar geçecektir. Büyük bir geliri işaret eden bu rüyada beklenmedik anda olacak gelişmeler müjdelenmektedir. Zenginliğe vurgu yapan bu rüya rüya sahibi için hayırlı rüyalar arasındadır.

Rüyada lağım kokusu almak 

Rüyada lağım kokusu almak rüya sahibinin özel hayatında yaşayacağı küçük tartışmalara yorumlanır. Ancak bu tartışmalar ilişkinin daha da güçlenmesine vesile olacağı için bu rüya olumlu olarak adlandırılmaktadır.

Rüyada lağım taşması 

Rüyada lağım taşması rüya sahibib için yakın zamanda hayırlı olarak kabul edilecek gelişmelerin yaşanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bir süredir zihni kurcalayan şeylerin çözüme kavuşacağını anlatan bu rüya, rüya sahibinin okul hayatında başarılı olacağına da yorumlanmaktadır. Rüyada lağım görmek rüyanın gidişatına göre farklı anlamlar taşımaktadır.

Rüyada lağım temizlemek 

Rüyada lağım temizlemek rüya sahibinin ilk etapta sıkıntı yaşayacağını ve bir sorun ile karşılaşacağını söylese de kısa süre sonra bu kötü günlerin atlatılacağını anlatır. Yaşanacak sorunlar yüzünden başta olumsuz olarak görülebilecek bu rüya rüya sahibinin sahip olduklarının değerini anlaması için önemli bir fırsat olarak kabul edilmektedir. Rüyada lağım görmek genel anlamda kısa süreli sıkıntılara işaret etse de bu sıkıntılar sonucunda yaşanacak değişim rüya sahibinin yeni ve temiz bir başlangıç yapmasını anlatması açısından önemli işaretler arasındadır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Dicle DOĞAN Yorumunda diyor ki;

    saat gece 12 gibi sabahı saat 11 gibi rüyamda ayva toplamak huzurkapısı sitenize bakayım dedim. huzur kapısı sıtesinde hoşnut olarak iphonumun ekranına boş laf yok iyisiniz devamlı ziyaret edeceğim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com