Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Kapılar Görmek

Rüyada kapılar görmek; rüyayı gören kişiye kapı sayısı kadar zamanda çeşitli imkanlar çıkacağını haber verir. Örneğin; kişi rüyasında üç kapı görürse üç vakte kadar karşısına aynı anda üç değişik seçim imkanı çıkacağı ve bunlardan yalnızca birini seçeceği anlamına gelir.

Rüyada Tahta Kapı Görmek

Rüyada tahta kapı görmek; zahmetsiz bir şekilde çok güzel iş imkanları ile karşılaşılacağına işarettir. Rüyayı gören kişi bekarsa, kapı sayısı kadar hayırlı kısmetin karşısına çıkacağı anlamına gelir. Bu yeni olaylara rüyayı gören kişiden yaşlı kimselerin aracılık edeceği anlaşılır. Tahtanın rengi koyu ise daha kaliteli, açık ise az kaliteli işler demektir.

Rüyada Beyaz Kapı Görmek

Rüyada beyaz kapı görmek; kişinin hayatında çok önemli olayların olacağına ve bu olayların olumlu neticelerle sonuçlanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bir sıkıntısı varsa kısa zamanda bu sıkıntısından kurtulacağı anlamına gelir. Kişi farkında olmadan ya da bilinçli bir şekilde birine yardım etmişse de bu rüyayı görebilir.

Rüyada Yeşil Kapı Görmek

Rüyada yeşil kapı görmek; rüya sahibinin ilmi konularla ilgilenmesini ve çevresine yardım etmesi gerektiğini anlatır. Manevi bir yükseliş için çabalaması gerektiğine işaret eder. İçinde bulunulan sıkıntılı durumdan ihtiyacı olanlara yardım ederek kurtulabileceği anlamına gelir.

Rüyada Kapı Açmak

Rüyada kapı açmak; gerçekleşecek yeni bir olayın habercisidir. Rüyayı gören nasıl hissediyorsa bu yeni olayın sonucu öyle olacaktır. Kapı kolay açılırsa zahmetsiz bir şekilde bulunulan kötü durumun atlatılacağı anlaşılır. Kapı zor açılırsa içinde bulunulan şartlardan kurtulmak için çabalamak gerektiğine işaret eder.

Rüyada Demir Kapı Görmek

Rüyada demir kapı görmek; eğer kapı küflü ise yıllardır açığa kavuşmamış ya da sonuçlanmamış bir olayın neticesine ulaşacağına işarettir. Kapı küfsüz ve yeni ise sağlam bir iş kapısına işarettir.

Rüyada Açık Kapılar Görmek

Rüyada açık kapılar görmek; rüya sahibinin o anda önüne bir çok fırsatın çıktığını ve bu fırsatlardan birini seçeceğini gösterir. İş yerinde sıkıntılı günler yaşanıyorsa sıkıntıların biteceğine işaret eder. Feraha erme, yeni ve güzel işler anlamındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz