Rüyada Kebap Yemek

Rüyada kebap yemek, rüyaya muhatap olan kişinin maddi ve manevi anlamda güzel haberler alacağına ve ailesiyle birlikte güzel bir ömür geçireceğine işaret eder. Bazı tabircilere göre de rüyada kebap yiyen bir kimsenin yakın zamanda bir takım sıkıntılar yaşayacağına ve bunlarla mücadele edeceğine delalet eder. Rüyasında kıymalı kebap yiyen bir kimsenin; hayatında yeni adımlar atacağına; kuşbaşılı kebap yiyen birinin, içinde bulunduğu problemli hallerden kurtulmasına; kuzu kebabı yiyen kişinin, gireceği imtihanlardan başarıyla çıkarak yüksek mevkilere geleceğine ve maddi anlamda refaha ereceğine; rüyasında sığır etinden kebap yiyen bir kadının yakında erkek bir çocuk sahibi olacağına; sığır kebabı yiyen erkeğin de mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısının olacağına işaret edilir.

Rüyada Kebap Yapmak

Rüyada kebap yapmak, bir kimse rüyasında çiğ bir et ile kebap yaptığını görüyorsa ve bu kişi erkek ise, kendisi hakkında bir takım söylentilerin ortaya atılacağına; kebabı kendisinin yediğini görüyorsa, çalışma hayatında bazı münakaşalar yaşayacağına; kişi böğür etinden kebap yapıyorsa eğer, bir takım sağlık problemleri yaşayacağına işaret eder. Ayrıca kaburga kebabı yapıyorsa yakın zamanda bir kadın ile tanışacağına delalet eder. Rüyasında kuzu kebabı yapan kadın kimsenin, sahip olduğu malların sayısının çoğalarak zengin olmasına; erkek bir kimse ise, karısının hamile olduğuna ve yakında evlat sahibi olacağına; rüyada yeni kesilen bir hayvanın etinden kebap yapılırsa, çevresinden bir kimsenin ciddi bir sağlık problemiyle karşılaşacağına alamettir.

Rüyada Kebap Görmek

Rüyada kebap görmek, bir kimse rüyasında oğlak etiyle yapılmış kebap görürse, yakında erkek bir evlada sahip olacağına; kuzu kebabı görürse, dönüşünde güzel havadisler getireceği bir seyahate çıkacağına; yanmış kebap görülürse, kaza olacağına, çiğ etten kebap görülürse, girişilen bir işin neticesinin geç bir vakitte alınacağına; ateşte pişen kebap görürse, yakın bir zamanda kız çocuğunun dünyaya geleceğine; çürük etten meydana gelen kebap görülürse, zalim bir insanın eziyetine maruz kalınacağına; kaburga kebabı görülürse, ileride dünya evine gireceği bir kadınla tanışarak bahtının açılacağına işaret olarak yorumlanır.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Dilruba YÜZGÜLEÇ Yorumunda diyor ki;

    Pazar yorgun bir şekilde uyurkene rüyamda köstebek gördüm yataktan kalmadan huvayi marka telefonumu elime aldım güzel websiteniz çıktı görüntüme düşünceli oldum hayret ettim lütfen böyle devam edin,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com