Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Kaplan Yavrusu Görmek

Rüyada kaplan yavrusu görmek, karşınıza çıkacak bir düşmanın olduğunu ifade eder. Henüz farkında olunmayan bir düşman ile karşı karşıya gelineceği şeklinde yorumlanır. Bu kişi uzun zamandır rüya sahibi için kötü düşünceler beslemekte ve uygun bir anında ona zarar vermekten kaçınmayacak kişilikte biridir. Ayrıca bu rüya; düşmanlık besleyen kimselerin, rüya sahibinin iş hayatında ve rütbece kendisinden üst konumda olan kişiler olduğu şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kimsenin mevkiinde yükselmesini engellemek isteyen kişilerin varlığı anlamını taşır.

Rüyada Kaplan Yavrusu Sevmek

Rüyada kaplan yavrusu sevmek, rüyayı gören kişinin düşmanlarından, kötülük sayesinde değil iyi huyu şefkatli davranışları sayesinde kurtulacağının işareti olarak gösterilir. Mevkii olarak kendisinden yüksek kişiler tarafından yapılan kötülüklerle başa çıkmak anlamındadır.

Rüyada Kaplanla Savaşmak

Rüyada kaplanla savaşmak, bu rüya iki sonuca göre yorumlanır. Rüya sahibi Kaplanla savaşıp kazandığını görüyorsa, düşmanlarına karşı galip geleceği anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin güçlü karakteri, akıllıca davranışları sayesinde kendisine bir zarar gelmeden kötü insanlardan kurtulacağı anlamını taşır. Eğer rüyasında kişi kaplanla savaşı sonunda yeniliyorsa; düşmanların karşısında mağlup geleceği anlamına gelir ki, bu da rüya sahibinin güçsüzlüğüne işaret eder.

Rüyada Kaplan Öldürmek

Rüyada kaplan öldürmek, rüya sahibinin zeki davranışları, güçlü karakteri sayesinde hayatında yaşayacağı zorlukların üstesinden başarılı bir şekilde geleceği şeklinde tabir olur. Ya da düşmanlarının karşısında üstün özellikleri sayesinde zarar görmeden durabileceğinin kanıtıdır. Bir başka yorum ise rüyayı gören kimsenin iman gücünün zayıf olduğu yönündedir. Kişinin dini vecibelerini yerine getirmediği, başka arayışlar içinde olduğu anlamına gelir. Fakat bu arayışların rüya sahibi için hayır olmadığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kaplan Sütü İçmek

Rüyada kaplan sütü içmek, rüya sahibinin hiç ummadığı, kendini yakın hissettiği ve gerçek düşüncelerini belli etmeyen bir düşmanının varlığına dalalet eder. Rüyayı gören kişinin, olduğu gibi görünmeyen ve kendisine karşı arkadaşça yaklaşan bu kişiye karşı dikkatli olması gerekir. Ayrıca rüya sahibinin, düşmanları karşısında hissettiği korku manasına da gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz