Rüyada Hz. Aişe’yi görmek

ÂİŞE (R. A. ): Peygamberimizin mübarek hanımı ve Hz. Ebu Bekir’in kızı Hz. Âişe’yi rüyasında gören kimse, hayır ve bere­kete erer.
Rüya sahibi kadın ise manevi mertebesi yükselir, babası ve kocasının yanında saygın bir insan olur. İlim ve takvada hayırlı hizmetlerde bulunur.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

Rüyada Hz. Aişe’yi görmek konusunda aradığınız doyurucu bilgiyi makalemizde buldunuz mu? Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Rüyada Hz. Aişe’yi görmek konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Esranur TAŞYÜREK Yorumunda diyor ki;

    gece gece erken saatlerde rüyamda radyo gördüm gizlice telefona sarıldım web siteniz açılınca önüme 152 düşündüm. harikasınız başarılısınız,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com