Rüyada ahize görmek

AHİZE: Rüyada telefon ahizesi gören sevinçli bir habere kavuşur. Rüyada kırmızı renkte ahize görmek yakınlarından mutlu bir haber alınacağına işaret eder. Rüyada yeşil telefon ahizesi gören tez zamanda hayırlı bir haberle müjdelenir. Telefon ahizesi görmek güzel rüyalardandır.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Emine Betül Yorumunda diyor ki;

    Cumartesi uyanınca rüyamda kelebek gördüm gizlice telefona sarıldım isabetli yorumu sitenizde yeterince camıma düşünüyorum teşekkür ederim yayın hayatınızda başarılar,

  2. Ece Emre Yorumunda diyor ki;

    saat gece 04 45 sularında kimse yokken ruyada kopek gormek kesinlikle nedir diye google a yazdım tasırımı hoş bu site görünce iphonumun ekranına boş laf yok çok teşkler başarılar dilerim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com