Rüyada El Sıkışmak

Rüyada el sıkışmak, rüya sahibinin karmaşık sorunlu günlerinden kurtulacağına, sakin ve huzurlu bir hayata tutunacağına işarettir. Hayatında kırgınlıklar yaşadığı kimselerle arasını düzelteceği, keyifli dingin bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır. Rüyada el sıkıştığını gören kimse için bu rüya, güzel yarınlar anlamına gelir.

Rüyada Biriyle El Sıkışmak

Rüyada biriyle el sıkışmak, rüya sahibinin zamanında iş hayatında yaptığı hatalardan dolayı pişmanlık duyduğu, bu konuda manevi olarak kaygılar yaşadığı anlamına gelir. Yaptıklarından bağışlanmayı dileyerek bundan sonraki hayatında dürüst şekilde ekmeğini çıkaracağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin doğru yola girerek gelecek hayatında olacak güzel gelişmelere, hayırlı olaylara delalet eder.

Rüyada Tokalaşmak

Rüyada tokalaşmak, rüya sahibinin çevresinde sorun yaşadığı kişilerle arasının düzeleceğine, onlarla bir araya gelip uzlaşacağına işaret eder. Kişi; sorunlu günlerini atlatacağı, çevresindeki insanlarla iyi bir iletişim içerisinde bulunacağı bir döneme adım atacak anlamında yorumlanır.

Rüyada El Tutmak

Rüya el tutmak, hayırlı bir rüyadır. Kişinin tüm kırgınlıklarını geride bırakacağı, refah ve huzurlu bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin şansının yaver gideceği, kısmetinin açılacağı, pek çok sevindirici olay yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Gelecekteki mutluluk dolu günler anlamındadır.

Rüyada Tanışmak

Rüyada tanışmak, rüyayı gören kimsenin hayatında bolluk anlamına gelir. Kişi, hayırlı ve dürüst yollardan kazancını arttırdığı bir döneme girecek şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kimsenin yeni atılımlar yapacağı ve açılacak kapıların onun açısından kısmetli ve hayırlı olacağı, helal paralar kazanacağı anlamında yorumlanır.

Rüyada Biriyle Konuştuğunu Görmek

Rüyada biriyle konuştuğunu görmek, rüyasında biriyle konuşan kişi yüksek sesle konuşuyorsa bu, hayırlı ve sevindirici haber anlamına gelir. Rüya sahibi, aldığı haberlerle çok mutlu olacak ve onları sevdiği kişilerle paylaşacak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi konuştuğu kişi ile sakin, tane tane, anlaşılır bir şekilde konuşuyorsa; çalışma hayatında takdir edilecek işler yapacağı ve üstleri tarafından bu davranışları değerlendirilip terfi alacağı anlamına gelir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com