Ana Sayfa Rüya Tabirleri

Rüyada Duvar Örmek

Rüyada duvar örmek endişeli ve sıkıntılı günlerin geride kalacağına işarettir. Duvar örmek rüya sahibinin huzura ereceğini simgeler. Rüyada duvar örmek rüya sahibinin kendini kanıtlayacağı durumlarla karşı karşıya kalağını ve bunu başardığı takdirde etrafın beğenisini toplayacağına işarettir. Duvar ördüğünü göre rüya sahibi kendisine verilecek sırları koruyacak ve etrafça saygı duyulacaktır. Rüyada duvar örmek rüya sahibinin inandığı şeyleri ispat etmek zorunda kalacağı bir tartışmanın içine düşeceğine işarettir. Rüya sahibi inandığı değerleri savunacak ve etrafındakileri ikna etmeye çalışacaktır. Rüyada duvar ördüğünü gören kişi çevresindekilere karşı dikkatli olmalı ve yaşanacak tüm durumlara karşı hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada Bahçe Duvarı Örmek

Rüyada bahçe duvarı örmek çeşitli durumlara karşı tedbir almak gerektiğine işarettir. Rüyada bahçesine duvar ördüğünü gören rüya sahibi aile bireylerinin bir yanlışını kapatacaktır. Rüyada duvar örmek rüya sahibinin elde emek istedikleri için çalışmasına ve elde ettiklerini tutmak için ihtiyatlı davranmasına işaret eder. Rüyada duvar ördüğünü gören kişi, ailede yanlış yapsa dahi tüm aile bireylerini dışarıya karşı koruyacak ve her zaman onların yanında olacaktır. Rüyada bahçesine duvar ören rüya sahibi aile bireylerinden birinin söylediği bir yalanın ortaya çıkmasına tanık olacaktır.

Rüyada Yıkılmış Duvarı Örmek

Rüyada yıkılmış duvarı örmek rüya sahibinin yaşadığı kötü durumlardan geriye kalanları toparlamaya çalıştığına işarettir. Bir kısmı ortada olmayan duvarı ördüğünü gören rüya sahibi yaşadığı sorunlardan ders çıkaracak ve ileride yaşanabileceklere karşı tedbirli olacaktır. Rüyada yıkılmış duvar ördüğünü gören kişi ailesinin yanından ayrılacak ve kendisine yeni bir yaşam kuracaktır. Ailesinden bağımsız olmak isteyen rüya sahibi başlarda parasal açıdan zorlanacak ancak kısa zamanda kendisini toparlayarak düzenini kuracaktır. Rüyada yıkılmış duvar örmek geçmişte yaşanan olumsuzlukların, kırgınlıkların ve küslüklerin üstüne sünger çekilerek yeniye bakılacağına işarettir. Küskünlükler unutulacak barış yoluna gidilecektir.

Rüyada Duvar Örmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada duvar örmenin psikolojik yorumu rüya sahibinin kimi durumlarda sevdiklerini korumak amacıyla yanlışlara göz yumduğuna yorulur. Rüya sahibi her konuda netlik isteyen biridir ve tüm gerçekleri bilmek ister.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz