Rüyada devlet adamı görmek

BAKAN: Rüyada devlet adamı görmek son derece hayırlı bir rüyadır ve güzel tabir edilir. Rüyada bakanlardan birini görmek, şöhret sahibi olmaya, makam yüceliğine, refah ve saadete kavuşmaya işarettir. Rüyada kendisini bakan olmuş görmek, kolay geçim ve bol rızka işarettir.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Erdem AKALIN Yorumunda diyor ki;

    akşam 23 45 sularında heyeceanlandım rüyamda saçını boyatmak hoop netten bakayım dedim. siteniz çıkınca elime boş boş değil hayret içinde kaldım bilgilendiren bir sitesiniz,

  2. Aybüke DEMİRCİ Yorumunda diyor ki;

    akşam 23 00 sularında sabahı rüyamda pasta yemek yüzümü yıkamadan bir çok site gezdim sayfanız açılınca note 21 imin ekranına hep düşünürdüm saygılar devamlı ziyaret edeceğim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com