Rüyada Baklava Yapmak

Rüyada baklava yapmak, rüya sahibinin çalışma hayatında bir takım problemlerle karşılaşacağına, ancak göstereceği gayret ve mücadele sonucunda bunların üstesinden geleceğine delalet eder. Ayrıca rüyasından baklava yapan kimsenin, özelikle iş hayatındaki fazla mesaiden dolayı hem sağlık problemleri yaşayacağına hem de şahsi yaşamına vakit ayıramadığı için bu anlamda da sorunların baş göstereceğine yorulur. Ayrıca kişinin, zorluklarla dolu bir hayata sahip olduğuna, mevcut koşullarda yaşamını devam ettirebilmek için çok çaba sarf ettiğine bu yüzden de hem madden hem de manen oldukça yıprandığına işaret eder. Bunların yanında rüyada baklava yapan birisinin, yakınından ya da çevresinden bir kimse ile iletişim kurmakta zorlandığına, söz konusu kişiyle diyaloglarının olumsuz neticelendiğine ve dolayısıyla bu durumdan oldukça kederlendiğine alamettir.

Rüyada Baklava Yemek

Rüyada baklava yemek, tabircilerin genel olarak miras işlerine yorduğu bir durumdur. Kişiye anne ya da babadan kalacak olan miras ile maddi anlamda büyük bir refaha kavuşulacağına, yaşamını teminat altına alabilecek derecede varlığa sahip olunacağına ve gelecekte olası mali krizlerin önüne geçilerek böyle sıkıntıların yaşanmayacağına alamettir. Rüyasında baklava yiyen bir kimse, sevdiği kişi ile güzel bir birliktelik içinde olur, henüz evli değilse eğer, yakın zamanda dünya evine girer şeklinde yorumlar yapılır. Rüyada baklava yemek genel olarak hayırlı ve sevindirici havadislere yorulur.

Rüyada Baklava İkram Etmek

Rüyada baklava ikram etmek, rüyaya muhatap olan kişinin, maddi anlamdaki sorumsuz hareketleri ve savurgan tutumu sebebiyle yaşamında bir takım problemlerin ortaya çıkacağına, bu durumu göz önüne alıp dikkat etmesi gerektiğine yorulur. Ayrıca rüya sahibine bir çeşit uyarı olarak da yorumlanan bu rüya, kişinin daha düzenli ve bilinçli bir şekilde parayı kullanması gerektiğine, aksi durumda gelecekte tatsız olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Baklava Yapmanın Psikolojik Yorumu

Rüyada baklava yapmanın psikolojik yorumu, rüya sahibinin, sırf mükemmel bir geleceğe ve maddi anlamda yüksek bir kazanca sahip olabilmek için aşırı derecede çalıştığını, bu nedenle de kendi sağlığını göz ardı ettiğini ifade eder. Ayrıca kişinin, belirlediği hedeflere ulaşmak uğruna hayatın güzelliklerini göz ardı ettiği de vurgulanır. Bunun yanında rüyasında baklava yiyen kimsenin, kırılmaz ve sarsılmaz bir dış görünüşe sahip olmasına rağmen içinde hassas bir kişiliğin var olduğu belirtilir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Ayşe KARAASLAN Yorumunda diyor ki;

    iki saat önce sessizce yurken rüyamda beyaz ayakkabı giymek kerhen internette dolaşmaya başladım güzel yazılarla dolu sayfanız çıktı arama sayfama okundu hayret ettim tebrik ederim,

  2. Deniz AKMAN Yorumunda diyor ki;

    saat gece 04 30 gibi yalnız yatarken ruyada evlendigini gormek kesinlikle nedir diye google a yazdım websiteniz görünce bilgisayarıma dikkatlice okudum hayırlı işler güzel sitesiniz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com