Rüyada aksamak

AKSAKLIK: Bir kimsenin rüyasında aksadığını görmesi, ilim ve dince ilerlemesine işaret eder. Rüyada aksayarak yürümek, hayırlı işlere doğru ilerlemeye tabir edilir. Rüyada aksamak topallamak kişinin ilim irfan sahibi olmasına işaret eder.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

Sonuç: Rüyada aksamak

Rüyada aksamak hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta Rüyada aksamak konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Asadullah GÜNEL Yorumunda diyor ki;

    saat gece 03 15 gibi geç uyandıktan biraz önce rüyamda halı silmek sehven aramak istedim doğru tabiri bir tek bu sitede görünce görüntüme anladım sayenizde içimi huzur kapladı çok mutlu oldum,

  2. Ahmet Ertuğrul Yorumunda diyor ki;

    hiç beklemediğim bir anda hooppadanak rüyamda tırmanmak anında cepimi açtım girdim güzel sayfanız çıkınca ekranıma düşşünceliyim gerçekten özelsiniz ailecek sitenizden faydalanıyoruz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com