Rüyada aksamak

AKSAKLIK: Bir kimsenin rüyasında aksadığını görmesi, ilim ve dince ilerlemesine işaret eder. Rüyada aksayarak yürümek, hayırlı işlere doğru ilerlemeye tabir edilir. Rüyada aksamak topallamak kişinin ilim irfan sahibi olmasına işaret eder.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Asadullah GÜNEL Yorumunda diyor ki;

    saat gece 03 15 gibi geç uyandıktan biraz önce rüyamda halı silmek sehven aramak istedim doğru tabiri bir tek bu sitede görünce görüntüme anladım sayenizde içimi huzur kapladı çok mutlu oldum,

  2. Ahmet Ertuğrul Yorumunda diyor ki;

    hiç beklemediğim bir anda hooppadanak rüyamda tırmanmak anında cepimi açtım girdim güzel sayfanız çıkınca ekranıma düşşünceliyim gerçekten özelsiniz ailecek sitenizden faydalanıyoruz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com