Rüyada ağrı duymak

AĞRI: Rüyada başının ağrıdığını gören kimse, sosyal ve şahsi hayatına ait meseleleri başkalarına anlatmaktan vazgeçer.
Rüyada ağrı duymak günahlardan pişmanlığa delildir.
Rüyada Diş ağrısı, akrabadan gelecek sıkıntıya işaret eder.
Rüyada Boyun ağrısı verilen emanete ihanet etmeye işaret eder.
Rüyada Omuz ağrısı kötü kazanca işa­ret eder.
Rüyada Karın ağrısı haram işlemeye ve pişman olmaya işaret eder.
Rüyada Kalp ağrısı inanç zayıflığına işaret eder.
Rüyada Ayak ağrısı günah işlenen yerlere gitmeye işarettir.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.

Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.

Sonuç: Rüyada ağrı duymak

Rüyada ağrı duymak hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta Rüyada ağrı duymak konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Emre GÜL Yorumunda diyor ki;

    saat gece 04 45 sularında evde kimse yokken rüyamda limon ağacı gördüm aniden laptopumu açtım webiniz gelince iphonumun ekranına çok düşündüm teşekkür ederim ailecek sitenizden faydalanıyoruz,

  2. Ahmet ÖNER Yorumunda diyor ki;

    saat sabah 05 45 sularında ani bir sesle rüyamda çocuğunu dövmek uyanınca gördüğüm rüyanın ne anlama geldiğini görmek için site site gezmeye başladım huzurlu siteniz geldi note 21 imin ekranına temiz yorum gerçekten süpersiniz güzel yayınlar dilerim,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com