Rüyada açık kapı görmek

AÇIK KAPI: Rüyada açık kapı görmek, insanın bahtının açılacağına işaret eder. Rüyada açık kapı gören feraha kavuşur işleri düzelir. Eğer rüyasında açık kapı gören işsiz ise en kısa sürede güzel bir iş bulur, eğer bekar erkekse hayırlı bir zevceye kavuşur. Rüyasında açık beyaz bir kapı gören bekar kız ise hayırlı bir eş ile evlenir. Rüyada açık kapı görmek yolların önündeki engellerin kalkacağına işaret eder.

Herşeye rağmen rüya ile amel etmek doğru değildir sonuçta bir rüyadır, fazlaca anlam yüklemek ve hayatımızı yaşantımızı ona göre tahsis etmek doğru değildir bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Rüya görmenin çeşitli sebepleri vardır gün içerisinde kafamıza takılanlar rüyamız olabilir çok müşkil olduğumuz bir olay rüyamıza girebilir. ancak bu şekilde de olsa hak rüyalar vardır, bunu bilmek zordur ancak, rüyalarımızı herkese anlatmamalıyız, en güzel rüya tabiri güneş doğmadan ve sabah namazının ardından tabir ettirilmesi güzel olanıdır.
Unutmayın hayat gerçektir, rüya uyanınca biter, en başta dediğimiz gibi rüya ile amel edilmez.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

2 Yorumlar
  1. Aybüke ELBİ Yorumunda diyor ki;

    Önceki gün saat 23:45 sularında rüyamda gözlük gördüm sehven aramak istedim huzurlu siteniz geldi önüme okudum thank you başarılısınız,

  2. Atakan DÜNDAR Yorumunda diyor ki;

    üç saat önce gece saatlerinde rüyamda cenaze evinde olduğunu gördüm yataktan kalmadan huvayi marka telefonumu elime aldım isabetli yorumu sitenizde yeterince telime tekrar tekrar okudum gerçekten özelsiniz yayın hayatınızda başarılar,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com