Rüyada abdest almak

ABDEST ALMA: Rüyada temiz su ile abdest aldığını görse, sıkıntıdan kurtulur. Hasta ise şifa bulur, korku ve endişelerden emin olur. Eğer günahkar ise Allah günahlarını bağışlar. Eğer borçlu ise borcundan kurtulur. Sıcak su ile abdest almak üzüntüye, abdest alınamayacak su ile abdest almak ise isteğinin uzaklaşmasına alamettir.

Abdest alıp namaza durmak üzüntüden kurtulup hamd etmeye alamettir. Rüyada boy abdesti almak ferahlığa alamettir.
ABDEST BOZMAK: Rüyasında tuvalet gören kimse, bol mala ve ikrama erer. Rüyada Tuvalet ihtiyacını gideren kimse, sıkıntıdan kurtulur.
İnsanların görebileceği bir yerde ihtiyaç gidermek sıkıntıya; bir kısmını giderip gerisini tutmak, sıkıntının gitmesiyle malının bir kısmının da gitmesine alamettir.
Küçük abdest bozmak yoksul için zenginliğe, yolcu için yurduna kavuşacağına işarettir.
Sıkışmış halde ihtiyacını giderememesi, gizlenmesi gereken bir şeyi uygun bir yerde saklayamadığına; kendi üzerini kirlettiğini gören kimse, evli ise çocuğa, be­kâr ise evlenmeye işarettir. Yatağına büyük abdestini yapmak uzun sürecek hastalıkla yorumlanır.

Sonuç: Rüyada abdest almak

Rüyada abdest almak hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta Rüyada abdest almak konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com