Aynaya Bakarken Okunacak Dua

Aynaya Bakarken Okunacak Dua Hakkında Bilgi

İnsan her aynaya baktığında Allahü Teala’nın kudretini görür. Bir insan yaratmak bir tarafa dünya üzerindeki milyarlarca insanı yaratması, hayvanları ve diğer canlıları yaratması aynaya baktığımızda aklımıza gelen ilk şey olmalıdır. İşte bunun için şükrederiz. Onda bulunan maddi ve manevi kudret insanların onun karşısında ne kadar aciz bir durumda olduklarının da bir göstergesidir. Aynı karşısında şükretmek onun yarattığı evrende var oluşumuzun da bir göstergesidir. Aynı insana var olduğunu ve bunun için Allahü Teala’ya şükretmesi gerektiğini hatırlatır.

Aynaya bakmak insana Müslümanlığı ve Allahü Teala’nın yolunda olduğunu da hatırlatır. Ayna da görülen bedenin ve yüzün kimin tarafından yaratıldığı ve bu yüzü kullanabildiği için şükretmesi gerektiğini insanlara hatırlatır.

Aynaya Bakarken Okunacak Duanın Okunuşu

Elhamdulillahi Allahumme kema hassente halgi fehassin hulugi.

Aynaya Bakarken Okunacak Duanın Arapça Yazılışı

Aynaya Bakarken Okunacak Duanın Türkçe Anlamı

Allah’a hamdolsun. Allah’ım! Benim yaratılışımı güzel kıldığın gibi ahlakımı da güzelleştir.

Aynaya Bakarken Okunacak Dua Dinle

Sonuç: Aynaya Bakarken Okunacak Dua

Aynaya Bakarken Okunacak Dua hakkında çok şey öğrendiğiniz ve belki de önceden bilmediğiniz birçok bilgiyi keşfettiğiniz umuyoruz. Yeni bilgiler edinmek, islam dinini öğrenirken iyileşme sürecinde önemli bir adımdır ve bilgi, güce dönüşebilir. Bu nedenle, bu makaleyle ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak bizimle etkileşime geçmekten çekinmeyin. Her türlü geri bildiriminiz bizim için değerlidir ve gelecekteki çalışmalarımızı iyileştirmemize yardımcı olur. Sizlerle daha fazla ilginç bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Sonuçta Aynaya Bakarken Okunacak Dua konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

2 Yorumlar
  1. Fatih ATAŞ Yorumunda diyor ki;

    ” RABBİM BENİ BANA EMANET ETME AZANLARDAN OLMAKTAN KORKARIM.

  2. Alp AKSOY Yorumunda diyor ki;

    Allah herkezi ahirete layıkıyla hazırlamayı nasip etsin… Herkez aynaya baksın orada görüyorum kendimi

Yoruma kapalı.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com