Rüyada Yüksek Binalar Görmek

Rüyada yüksek binalar görmek, birden fazla yorumu içinde barındıran bir rüyadır. Yaşanılan ülkede günah işleyenlerin sayısının oldukça artacağına, yalan söylemek, zina yapmak gibi kötü fiillerin çoğalacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin, güvendiği kimselerden darbe alacağına, onların vefasızlıkları ve ikiyüzlülükleri ile hayal kırıklığına uğrayacağına, dolayısıyla üzüleceği günlerin geleceğine işaret eder. Bir başka yorum da ise, kişinin çalışma hayatında çok önemli adımlar atacağına, birçok girişimde bulunacağına ve böylelikle kariyerinde çok hızlı bir yükselişe geçeceğine işaret olarak yorumlanır. İş hayatındaki yükselişin vesilesiyle arzu ettiği hedeflerine ulaşacağına, maddi anlamda büyük bir refaha kavuşacağına ve hayat standartlarının oldukça yükseleceğine delalet eder. Rüyayı gören kimse genç birisi ise, geleceğe yönelik adımlar atarken her zaman destek göreceğine, etrafında kendisine yardım ederek yükselmesini sağlayacak insanların bulunacağına ve istediklerini kolay bir şekilde elde edeceğine yorulur. Rüyada yüksek bina görmek, yukarıda da belirtildiği gibi pek çok farklı yoruma sahiptir.

Rüyada Yıkılan Yüksek Binalar Görmek

Rüyada yıkılan yüksek binalar görmek, rüyaya sahip olan kişinin, geçmişte işlediği kötü fiiller ve günahlar neticesinde bugün sıkıntılar yaşadığına, bu anlayışından vazgeçmediği sürece ileride de karşısına bir takım problemlerin çıkacağına işaret olarak görülür. Yaşamındaki bazı olaylar sonucunda üzüntülü ve hayal kırıklıklarıyla dolu günler geçireceğine, çevresinde değer verdiği ve sevgi duyduğu kimselerden hiç beklemediği karşılıklar alacağına ve dostları tarafından yalnız bırakılarak tek başına kalacağına delalet eder.

Rüyada Yüksek Binalar İnşa Etmek

Rüyada yüksek binalar inşa etmek, rüyaya muhatap olan kişinin, emek vererek ve tırnaklarıyla kazıyarak başarıya ulaşacağına, gerçekleştirdiği işler ve geldiği noktaya bakarak gururlanacağına delalet eder. İnsanların gıptayla bakacakları bir başarıya sahip olacak bu kimsenin, iş hayatında da emin adımlarla yükseleceğine ve aynı muvaffakiyetleri bu alanda da göstereceğine yorulur.

Rüyada Yüksek Binalar Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada yüksek binalar görmenin psikolojik yorumu, hayatıyla ilgili olarak ulaşılması güç hedefler belirleyen kişilerin, bunu gerçekleştirmek için çabalarken başarısız olmaları ve sonucunda hüsrana uğramalarını ifade eder. Bunun yanında söz konusu kişinin hayal kırıklığına uğramasına rağmen olası hedefler koymakta yine de zorlandığını belirtir.


Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

1 yorum
  1. Berfin Emin Yorumunda diyor ki;

    Pazar akşamı erken yattığımda rüyamda şeker gördüm yataktan kalmadan huvayi marka telefonumu elime aldım güzel sayfanız çıkınca telime tekrar tekrar okudum saygılar hoş bir sitesiniz,

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com