Rüyada Üniversite Görmek

 

Rüyada üniversite görmek başarılı bir geleceğe işaret etmektedir. Rüyada üniversite kazanmak ise başarılı bir gelecek için çok çalışmaya tabir edilir. Rüyasında üniversiteye giden bir öğrenci görmek cahillik ile tabir edilir. Bir kimse rüyasında ilim irfan için çabalıyorsa üniversite kazanmak için emek veriyorsa gelecekte güzel makamlara gelir ve maddi manevi yönden yükselir.

Büyük rüya tabircisi Tiflisi üniversite görmek ile ilgili şu tabiri yapmıştır. Bir kimse rüyasında üniversite görse, o kimse hayırlı bir geleceğe kavuşur.

Molla Cami ise böyle bir rüya ile ilgili olarak; hayırlı bir geleceğe, mal alım satımına ve fitneye yorumlamıştır.
Rüyada üniversiteye gitmek, rüyada üniversite kazanmak, rüyada üniversite sınavına çalışmak, emek sarf etmek hayırlı ve güzel bir rüyadır.

Rüyada Üniversite Görmek konusunda aradığınız doyurucu bilgiyi makalemizde buldunuz mu? Daha ayrıntılı bir araştırma için Huzur Kapısı sitemizde arama yapabilirsiniz. Yeni içeriklerimiz için sitemizi sık sık ziyaret edebilir bildirimleri açabilirsiniz. Rüyada Üniversite Görmek konusunda diğer ziyaretçilerimizin yorumları için sayfanın en altına gidebilirsiniz. Makalemizle ilgili destek ve eleştirileriniz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

 Sponsor Reklam

Senin yorumun bizler için Çok değerli... Lütfen Yorum yapınız.

E-posta hesabınız kaydedilmez.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com